Wypominki

WYPOMINKI – NIEDZIELA 7.30 I PONIEDZIAŁEK – 17.30

Współbracia zamordowani przez Niemców w Górnej Grupie koło Bydgoszczy

Kl. Czesław BERTEL, Ks. Ignacy CZOGAŁA , Kl. Bonawentura HOŁUBOWSKI, Ks. Franciszek MALORNY, Kl. Wincenty ŻUKOWSKI, Współbracia spoczywający na cmentarzu parafialnym: Ks. Kazimierz FURDYNA, Kl. Józef MIECZNIKOWSKI, Ko. Zygmunt ŁABANOWSKI, Ks. Ignacy ŁEBSKI, Ks. Jan GLIŚCIŃSKI,

Ks. Wiktor JACEWICZ, Ks. Jan LEWIŃSKI , Ks. Zbigniew MROCZKOWSKI,

Ks. Wiktor MRÓZ, ko. Teofil SADOWSKI, Ks. Stanisław SALAMONOWICZ,

Ks. Florian SIUDA, Ks. Józef WRÓBEL, Ks. Walenty ŻYDEK,

Ks. Jan TERLIKOWSKI, ks. Stanisław JANKOWIAK (zmarł w Pile)

PRACOWNICY ZAKŁADU SALEZJAŃSKIEGO: Maria BOROWIEC, Michał BUJAR, Leonarda HRYCKIEWICZ DOBRODZIEJE: Ks. Stanisław ŁOSIAKOWSKI i Ks. Tadeusz SZPARAGA, Jan DOLIGALSKI

Jan, Krzysztof, Stanisława(f) i Józef Obialscy, Piotr Tomczak, Izabella Bonawentura, Stefan i Katarzyna Nowak,

Julianna, Kazimierz, Antoni, Anna Perkowscy, Genowefa i Henryk Nowiccy, Marianna Kaczmarek, Łukasz Lewandowski,

Marta, Andrzej, Zdzisław Kaczmarek, Janina, Halina, Stanisław, Władysław Sobczak, Piotr Stachowiak, z rodziny Sobczak, Kubińskich, Gołaszewskich, Brzezickich, Lubawińskich, Stanisława (f) Wiśniewska, zmarłych w czyśćcu cierpiących

Leokadia, Stefan, Bogdan, Andrzej, Jacek Pluskota, Krystyna Stanisław Tuszyńscy, Helena i Józef Jaguszewscy, Józef Stefan Jaguszewski

Danuta Migdalska, ks. Leszek Tokarski, Stanisława (f), Adam, Czesław Tokarscy, Tadeusz Gawroński, ks. Stanisław Łosiakowski, Eugeniusz Gronowski, Stanisława(f), Józef Wołoszczak, Anna Wawrzonkowska, Jerzy Głaz, Jerzy Czernkiewicz, z rodziny Tokarskich i Zwierzchowskich

Tomasz Kostrzewski, Stefan i Zofia Szymańscy, Edward Szymański, Dariusz i Zofia Borowiccy,

Józef Grabowski, z rodziny Grabowskich, Helena, Tadeusz Antoszewski, z rodziny Hołtynów i Antoszewskich

Józef, Wiesław Magolan, Marianna, Stanisław Magolan, Teresa, Roman Kaniewscy, Sabina, Zdzisław Jaworscy

Cecylia i Mieczysław Smyk, Wawrzyniec Rogiewicz, Jerzy i Roman Smyk, Agata Borowicka, Stefan i Zofia Rogiewicz, Kazimierz i Bogumił Rogiewicz

Bronisława(f) Żak, Maria, Leon, Marian, Rozalia, Stanisław, Zofia, Grażyna, Maria, Ryszard, Danuta, Stanisława (f), Wiktor, Jan Hurkowscy, Zofia Dylewska, Julia Józefiak, Bogdan Kociuk, Bronisław Głuch,

Małgorzata, Krystyna, Tadeusz, Janusz Kaźmierczak, Marta, Damazy Dolżeccy, Anna, Antoni Fudalej, Ierna, Marian Ruszel, Wanda, Józef Mietliccy, Anna Lipska, Jadwiga, Stanisław Gajewscy, Leokadia, Marian Gajewscy, Jadwiga, Stanisława (f) Kacparow, Henryka (f) Orłów, Dariusz Kołakowski

Barbara i Tadeusz Gołębiewscy, Józef Gątarski

Dorota Kiszkowiak, Katarzyna i Dariusz Sobczak, Stanisław Sobczak, Sabina, Wawrzyniec i Andrzej Romanowscy, Bartosz Stefański

Barbara i Bronisław Kowalczyk, Bartosz Stefański, Marianna, Jan Borkowscy, Maria, Stefan, Roman Dobrzyniak, Anna, Karol Lewandowscy, Helena, Jan Grochowińscy, Dorota Kiszkowiak, Katarzyna, Dariusz, Stanisław Sobczak, Jan

Genowefa, Stanisław Wiśniewscy, Zenon, Mieczysław Nowaczyk, Danuta, Andrzej Wiśniewscy, Franciszek Czułkowski, Jan Chełminacki

Maria, Eugeniusz Klimczak, z rodziny Klimczak, Tokarskich

Janina, Wacław, Jadwiga, Feliks Borowscy, z rodziny Gronetów i Borowskich, Kazimiera (f) i Tadeusz Sołtysiak, z rodziny Sołtysiak, Jadwiga Piastowska, Irena Pilip, Halina Sygit, Katarzyna Sobczak

Genowefa, Stanisław Kuźniccy, Renata Kotrych

Jan i Jadwiga Pyzdrowscy, Henryk i Zyta Pyzdrowscy, Idzi i Zofia Urbańscy, Anastazja i Mikołaj Kuc, Jan i Rozalia Szymczak

Jerzy Nurkiewicz, Zofia i Jan Nurkiewicz, Stanisława(f) i Stanisław Skowrońscy, Tadeusz Tomczak

Apolonia, Kazimierz, Agnieszka, Kazimierz Pluskota, Jan, Józefa(f) Sałuda, Jan, Rozalia Wawrzyn

Emilia, Stanisław Kazimierczak, z rodziny Kazimierczak i Mazur

Genowefa i Franciszek Marcinkowscy, Genowefa i Zygmunt Budzińscy, Donata i Stanisław Klecha, Wioletta Budzińska, Marcjanna i Jan Nurkiewicz, Kazimiera (f) i Franciszek Smoła, Henryk Zajączkowski, Genowefa Budzińska

Jadwiga Maciejewska, Mirosława (f) Topolewska, Janina, Zdzisław Banasiak,

Stefania, Józef, Zbigniew, Sylwester, Piotr Frątczak, Janina, Tadeusz, Józef Domańscy

Bożena, Kazimierz Borowscy, z rodziny Borowskich i Bednarek

Leon i Marek Pawlak, Jan i Helena Pawlak, Jerzy i Teodozja Szymczak, Kazimiera(f), Adam, Władysław Pluskota, Władysław i Zenobia Zbicirz, Anna Cocko, Anna Dudek

Jerzy, Gabriela Pierzchalscy, Teodor Kowalewski, z rodziny Lipińskich i Pierzchalskich

Janina i Zygmunt Centkowscy, Kasyldia Centkowska, Marianna i Franciszek Obiała, Irena

i Kazimierz Gotowicz

Stanisław, Irena, Franciszka(f), Franciszek, Sylwester, Józef, Zenon, Henryka, Józef, Zofia, Ewa, Janina, z rodziny Wojciechowskich i Pikulskich, Jadwiga, Józef, Marian, Bozena, Wojciech, Michalina, Teresa, Stefan, Mieczysław, Antoni, Franciszka(f), Władysław, Helena, Leon, z rodziny Wiślickich i Kontowicz, Czesław Różański, Andrzej Kuźbik, Adam, Janina Rogiewicz

Marcin, Franciszka(f), Bolesław, Klara, Jerzy Chojnaccy, Tadeusz, Janina, Józef Domańscy, Maria Chmielewska

Józef Miernik, Zofia i Jan Frńczak, Władysława(f) i Roman Miernik, Zdzisław Ziółkowski, Edward Ode, z rodziny Frańczak, Miernik i Janik,

Roman, Mieczysław Kamińscy

Jerzy, Maciej Rogiewicz

Z rodziny Cygańskich, Pomianowskich, Pacek, Bratkowskich, Zapiec,

Wanda I Franciszek Grochulscy, Władysława(f) i Wacław Kaczmarek, Maria, Elżbieta, Stanisław, Aleksandra, z rodziny Grochulskich, Kaczmarek, zm. krewnych, bliskich

i znajomych, Józef Pabian, z rodziny Pabian, Stefania, Damazy Lewandowskich, z rodziny Lewandowskich,

WYPOMINKI – NIEDZIELA 7.30 I WTOREK – 17.30

Marianna, Henryk, Bronisława, Grzegorz Uberuk, Marianna, Stanisław Buczkowscy, Adam Nowak, Maria, Zygmunt, Marian, Marek Zwolińscy, Andrzej, Irena, Stanisław Zaganiacz, Józef Nurkiewicz, Dominik Petrykowski, Mirosław Górzyński, Zofia, Wojciech Lipińscy,

Natalia, Paweł, Zofia Zalewscy, Krystyna, Adam Błaszak

Krystyna, Zygmunt, Wiesław Sygit, Jan, Janina, Jan Buszka, Stanisława, Adam Rorat, Mirosława, Dariusz Kujawa,

Aleksandra(f), Czesław Wdowiak, Helena, Stanisław Szymczak,

Teodora Kowalewska, Gabriela, Jerzy, Jadwiga, Antoni, Stefania, Władysław, Jan Pierzchalscy, Julianna, Antoni Łątkowscy,

Władysław, Marianna i Jan Ogrodowscy, Marianna i Józef Kulpa, z rodziny Szudzik, Kulpa, Tarczewskich, Ogrodowskich, Leokadia, Tadeusz, Piotr,, Paweł Pluskota

Anna Karbowiak,

Józefa, Ludwik, Tomasz Gajewscy, Marek, Jadwiga, Grzegorz, Marianna, Kazimierz Cichoccy, Pelagia, Józef Kijewscy,

Maria, Leon, Witold Bazała, Jan, Apolonia, Antoni, Aleksander Niemiałtowscy, Danuta, Zygmunt Derulscy, Helena, Kazimierz Siedlaczek, Marianna, Józef, Tadeusz Kozieł, Irena Rybczuńska,

Jan, Janina, Lech Mikulscy, Paweł, Julia Świta, Maria Dąbrowska, z rodziny Olech, zmarłych w czyśćcu cierpiących,

Amelia i Zdzisław, Pelagia i Mieczysław Grzybowscy, Stanisława(f) i Julian Korzeniewscy, Weronika i Wiktor Kejea, Anna Urbańska, Marianna, Franciszek, Marcin Danielewscy, Paweł Mendel, Urszula, Walentyna(f), Antoni Piotrowscy, Helena, Franciszek Antoszewscy, Mieczysław, Grzegorz Dziadkowiec, Czesław Woźniak, Z rodziny Buczkowskich, Zaganiacz, Nowak, Uberuk, Nurkiewicz, Styczek, Winieckich, Liberackich, Petrykowskich, Zwolińskich, Politowskich, Budnych, Czajkowskich, Okrasińskich, Kylt,

Krystyna, Pelagia, Jan, Henryk, Jan Michalscy, Staś, Stanisława(f), Jan Graczyk, Jadwiga Stankowska, Zygmunt Kłos, Irena, Jacek, Jan Poreda, Salomea, Józef Brzezińcscy, Dominika Wesołowska, z rodziny Michalskich, Trawińskich, Graczyk, Jańczak, Poreda, Brzezińskich, Błachowiak, Jankowskich, Banaszak, Maciejewskich,

Zygmunt i Natalia Mikołajczak, Tadeusz i Zofia Szopa, Waleria Kulińska, Irena, Józef, Zofia, Szczepan Mikołajczak, z rodziny Mikołajczak, Błachowicz, Józef i Katarzyna, Henryka, Izabela, Adam Karaśkiewicz, z rodziny Karaśkiewicz, Nikowskich,

Ks. abp Zygmunt Kamiński, Ks. Witold Citko, z rodz., Śliwińskich, Kwaśniewskich, Marców, Kusów, Bolków, Junka, Jurków, Kołodziejczyków, Ciepłuchów, Łasutów, Gawdzików, Barnik, Sajna, Jan i Stanisława Telega, Antoni i Jadwiga Meyer, Walkiewiczów, Mozga i Biegalskich, Mruków, Kłanieckich, Szczepankiewiczów, Janinę Pustułkową i Helenę Kosiorek, Urbanów, Czajkowskich, Mizgiertów, Głazków, Baranków, Basiowów, Radke, Jakubiec, Janachowskich, Siejka, Buszkiewiczów, Jaworowskich, Karczewiczów, Ilnickich i Madrych, Patraczów, Barbarę i Czesława Grudzińskich z rodz. Grudzińskich, Janczarskich, Andrzejewskich, Goszczyków, Kondziołków, Słowińskich, Piechowiaków, Ostrowskich, Urbanów, Sobeckich, Kucharskich, Wojsznisów, Zarembów, Cukier, Mokrzyckich, Tadeusz Bocian, Aldona Machaczyk, Rafał Lewandowski, Jan, Helena, Franciszek Pacześniak, Józefa(f) i Franciszek Zawadzki, Katarzyna, Jan, Halina, Artur Jaworowscy, Zofia, Karłowska i Alicja Konarska i Urszula Babuszewska, z rodz. Babis i Stańko, z rodz. Spoz, Samulak, Janisz + Przygodów. + z rodziny: Ładyków + Markowskich + Żaków + Roszkowskich, + Kiejków + Samojlików + Moniuszków + Chodukiewiczów + Małyszków+ Kukuciów + Pilewskich + Dziewiątkowskich + Golonka + Paprockich + Markowskich + Ładyszewskich + Czarnieckich + Trusów + Adaszczyków + Bogdanów + Prababcie + Pradziadków + Babcie + Dziadków + Ciocie + Wujków + Rodziców chrzestnych zmarłych rodziców: Władyslawa(f) i Czesław, bracia: Stanisław, Tomasz, Antoni, siostra: Teresa, z rodz.: Terlikowskich, Rozwadowskich, Czesław i Marianna + z rodziny: + z rodziny: Gruba, Kulczynskich, Szkoda, Jankowskich, Kaczmarek, + z rodziny: Pałac, Sidorowicz, Misiun, Pociask, Jagieła, Pytlak, Jackiewicz, Mirocha, Kiełpińskich, Kościuszenko, Baran, Błońskich, z rodz. Nestoruk, z rodz. Blok, Derkowskich, Stanisław, Irena, Stanisław, Daniela (f), Kunekunda, Stefan, Anastazy, Honorata, Stefan, Roman, Stanisław, Helena, Leokadia, Kazimierz, Andrzej, Lidia, Ludwika, Jan, Helena, Zofia, Jan, z rodz. Piskuła,

WYPOMINKI – NIEDZIELA 9.00 I ŚRODA – 17.30

Zbigniew Wojciechowski, Mieczysław Kamiński

Wacław, Magdalena, Henryk, Mirosława (f), Tomasz, Bronisława(f) Nowaccy, Jan Franciszka(f) Jędrzejczak, Stefan Włodarski, Józef, Marianna, Monika, Jan Stawiccy, Zofia Wejman, Zofia Wudarczyk, Janina Hoffmann, Halina, Janina Zarazik, Edward, Wanda, Stanisław Kulińscy, Henryk, Jadwiga Kuraczyk

Władysława(f), Jan, Tadeusz Pacek, Barbara Jóźwiak, Zofia, Jan, Jerzy Nurkiewicz

Stanisława(f), Stanisław, Michał Kasperscy, Henryk Grazak, Wiktoria, Józef, Salomea, Zygmunt Gmińscy

Paulina i Stefan Jakubczak, Czesław Romanowski, Irena i Stanisław Deręgowscy, Helena i Mieczysław Brożek, Stanisław Graczyk, Marianna i Władysław Romanowscy, Halina i Zygmunt Sygit, Krystyna Mrozińska, Edyta i Stanisław Sipół, ks. Henryk Szydlik, Władysława (f) i Władysław Mrozińscy

Tadeusz, Jan, Władysława (f) Pacek, Władysława(f), Stanisław Bryl

Józefa, Stefan Smól

Kamila i Stanisław Buszka, Waleria i Jan Jaszczyszyn, Marzena Walasińska, Jerzy Węckowski

Danuta Rybacka, Tomasz Jaszczak, Marianna i Roman Janiszewscy, Stanisława Rybacka

Władysław Kowalski, Kajetan, Anna, Grzegorz, Andrzej, Irek Woźniak, Janina i Józef Skoczylas

Zygmunt Gołębiewski, Zofia, Czesław, Kazimierz Bałuk, Krystyna, Zdzisław Celner, Waldemar Golenia

Irena, Zygmunt Kokowicz

Maciej, Franciszka(f) Zatarscy

Wacław, Katarzyna Krzemińscy, Elżbieta, Zygmunt, Jerzy, Jan, Andrzej Krzemińscy, Janusz, Janina Ziętara, z rodziny Krzemińskich, Raczyńskich, Ziętarów, Herdzików, Tomczyków, Sobczaków, Aniela, Franciszek Kowalscy, Brygida Grabowska, Ilona Nowicka

Elżbieta i Józef Petrykowscy, Feliks i Barbara Gołębiewscy, Stanisława i Zygmunt Petrykowscy, Jan i Władysław Nowakowscy, Bartłomiej i Zbigniew Wochna, Edward Banach, Agnieszka i Maciej Bogusz, Barbara Rusocka, Jerzy Rogoziński, Waleria Sikorska, Stanisława i Marian Rychter, Bartłomiej Stachowiak, z rodziny Petrykowskich, Stachowiak, Gołębiewskich, Wochna, Rogozińskich

Stanisława (f) i Józef Lewandowscy, Czesława(f), Stanisław, Gabriel, Tadeusz, Józef Jaskrowscy, Zofia Serocka, Stanisława (f) Szablińska, Stanisław, Robert Lewandowscy, Krzysztof, Łukasz, Jan Rękosiewicz, ks. Stanisław Salamonowicz, ks. Kazimierz Furdyna

Stanisława(f), Józef, Lech, Anna, z rodziny Grącikowskich, Wiktoria, Wincenty, z rodziny Polatowskich,

Anna, Jadwiga, Walenty, Stanisław, Bogdan, Wiesław Kotlarz, Anna, Eugeniusz Duszyńscy,

Jan, Bronisława(f), Zofia, Maria, Leon, Danuta, Stanisława (f), Marian, Rozalia, Stanisław, Zofia, Grażyna, Maria, Ryszard, Wiktor, Julia, Bogdan, Bronisław,

Tadeusz Siedliski, Jan i Marianna Jąkalscy

Irena i Henryk Mroczkowscy

Helena i Wacław Litwiccy, Kazimierz Skorupa, Marianna i Wojciech Skorupa, Dorota i Zdzisław Matynia, Czesław Marcinkowski

Stanisława(f), Aniela Bober, Marianna, Józef Zdybel, Tadeusz Gutowski, Monika Zagusta, Cecylia Kulpa, ks. Stanisław Salamonowicz

Anna i Józef Zielińscy, Zofia i Józef Kłos

Teresa, Stanisław, Stanisława, Alfons, Zygmunt Przybyszewscy, Bronisława(f), Anna, Feliks, Józef, Kazimiera (f), Leon, Antoni, Stanisława(f), Stefan, Regina, Kazimierz, Mieczysław Psuty, Janina, Zygmunt Hołtyn, Jan i Bronisława (f) Kowalewscy, Leokadia, Stanisława(f), Jan, Czesław, Halina Galasińscy, Aleksandra Świerc, Daniel, Kornel Hołtyn, Marek, Mirosława (f) Misiura, Jan, Roman, Halina Masłowscy, Maria, Bogdan Lewiccy, Helena, Alojzy, Maciej, Wojciech, Andrzej, Ryszard Cacha, Bogdan i Teresa Królikowscy, Aleksander Lontkowski, Małgorzata Skonieczna, Mariusz Mełnicki, Marek Jabłoński, zmarłych w czyśćcu cierpiących,

Tomasz Radziński, Krystyna, Tadeusz, Piotr Cygańscy, z rodziny Radzińskich, Ryś, Bożeniuś

Władysława(f), Józef, Andrzej Chojnaccy, Maria, Władysław Jóźwiak

Zm. rodzice: Maria, Antoni Stępkowscy, siostra Aldona Stępkowska,

ks. Stanisław Stępkowski, dziakowie: Józefa (f), Franciszek Stępkowscy, Maria, Mateusz Kobusowie, Celina i Katarzyna Bałakier, Helena Marcinkowska

Katarzyna, Antoni, Anna Jakubiec, Salomea, Józef Brzezińscy, Anna, Jan Flis, Jan Kiełbasa, Dominika Wesolowska, Stanisława(f) Maciejewska, z rodziny Jakubiec, Brzezińskich, Kiełbasa, Błachowiak, Banaszak, Wojciech Bieganowski, Regina Radziszewska,

Maciej Michalski, Kazimiera(f), Andrzej, Helena, Antoni Domańscy,

Robert, Aurelia i Bogdan, Stanisława(f) i Tadeusz Tuchowicz, Helena i Radzisław Kędziorscy, Helena i Stanisław Zielińscy, Mieczysław Górka, Gabriela(f) Skrzyperak,

Janusz, Zofia i Kazimierz Bachorscy, Marian, Stanisława(f) i Józef Kujawa, Lucjan Kuźba, Wanda i Damazy Suchara, Alicja i Stanisław Gralak, Witold, Halina i Roman, Władysława(f) i Stanisław Sztyler, Janusz, Barbara i Jan Budzińscy, Witold, Janina i Paweł Dymek, Krystyna i Władysław Lisieccy, Wacław Cierpisz, Zygmunt Kłos, z rodziny Bachorskich, Sztyler,

Edward, Stanisława(f) i Henryk Krzemińscy, Henryk Wencel, Ignacy Flis,

Włodzimierz Kostecki,

Dariusz Sygit,

Jerzy, Marcjanna, Józef, Stefan Rogozińscy, Józefa(f) i Franciszek Stachowiak, Barbara i Feliks Gołębiewscy, Elżbieta i Józef Petrykowscy, z rodziny Stachowiak, Rogozińskich, zmarłych w czyśćcu cierpiących,

Józef, Zofia Kłos, Bronisława(f), Zdzisław, Zbigniew Duchińscy, Jerzy Leleń,

Janina i Henryk Kwaitkowscy, Janina i Emilian Kopijewscy,

Grzegorz, Marianna i Henryk, Bronisława(f) i Grzegorz Uberuk, Stanisław, Marianna

i Stefan Buczkowscy, Józef Nurkiewicz, Adam i Paweł Nowak, Mieczysław Rogalski, Irena, Stanisław, Andrzej Zaganiacz, Czesław, Maria i Kazimierz Winiecccy, Czesława(f)

i Józef Słomczewscy, Andrzej i Zbigniew Buszka, Bożena i Ryszard Grzonckikowscy, Jan Słomczewski, Dariusz Bonowicki, Danuta i Paweł Zygmańscy,

ZMARLI PARAFIANIE W ROKU 2019 (42)

Honorata Wójcik, Wanda Brzezińska, Andrzej Zganiacz, Jan Urbański, Tadeusz Grabowski, Danuta Wiśniewska, Regina Jaworska, Piotr Cyganski, Grzegorz Chełminiak, Barbara Płandowska, Teresa Obara, Gabriel Brożek, Ewa Olejniczak, Renata Wszelaka, Beata Stodólska, Jadwiga Zbikowska, Irena Szulecka, Leszek Wiśniewski, Zdzisław Zgliński, Adam Markowski, Kazimierz Skorupa, Władysława (f) Borowicka, Wojciech Romanowski, Jan Szcześniewicz, Marianna Guszpit, Halina Wiśniewska, Władysława (f) Zygmańska, Bożena Gradowska, Ryszard Kurkowski, Irena Jach, Franciszek Rynicki, Marian Jentczak, Jadwiga Łosiakowska, Eugeniusz Kuźniacki, Krystyna Sebzda, Michał Witkowski, Janina Polanowska, ks. Jan Terliowski, Dawid Bąk, Jan Roszak, Walerian Orent, Marcin Lach, Jan Grabowski, Janusz Lewandowski, Stanisław Grobelski, Halina Durzyńska, Ryszard Zmudziński.

WYPOMINKI – NIEDZIELA 9.00 I CZWARTEK – 17.30

Stanisława(f) i Czesław Sieniccy, dziadkowie Moczylscy i Sieniccy, Adam i Anna Krawiec, dziadkowie Łuczek i Krawiec, Zdzisław, Franciszka Drużyńscy, Zofia i Jan Kotlarz, z rodziny Drużyńskich, Kotlarz, Mirosław, Stefan, Jadwiga Najdek, Antoni, Maria, Józef, Jan, Zygmunt, Sabina Chrapiccy, Wiktoria, Kazimierz Kaska,

Kazimierz, Janusz, Stanisława(f), Józef, Stanisław Pietrzak, Franciszek i Marianna Więconek, Kazimierz Kłos, Feliks i Elżbieta Wypij, Kazimierz Raszka, Ewa i Adam Marek,

Paweł, Leon, Irena Cygańscy, Maciej Przybylski, Zofia, Zenon Białkowscy,

Stanisław, Bronisława(f), Aleksander Szparaga, Karolina i Jan Szwedo, Franciszek, Zofia i Zofia Szwedo, ks. Kanonik Tadeusz Szparaga, Władysława(f) i Franciszek Szczęśni, Genowefa i Stanisław Igraś, Helena i Władysław Dobrzeleccy, Halina i Czesław, Mieczysława(f) i Leon, Józef, Aniela, Anna, Marianna Szparaga, Stefan Cygański, zm. w czyśćcu cierpiących,

Barbara i Artur, Zofia i Stanisław, Janina, Stanisław, Tadeusz, Monika i Józef Kaluzińscy, Irena i Stanisław, Józefa, Barbara, Danuta, Zygmunt Rogowscy, Klara i Tomasz Bajerscy, Stefania i Henryk Czyżewscy, Danuta, Antoni, Zygmunt, Tomasz Nowakowscy, Zofia i Lesław Jaskulscy, Barbara Bednarek, Halina i Ryszard Wasilewscy, Maria, Hanna, Władysław Linowscy, Cecylia Lewandowska, zm. kapłanów z parafii,

Dorota, Zdzisław, Józef Matynia, z rodziny Litwickich i Matyniów, zm. koleżanki i koledzy z banku z Ciechocinka i Aleksandrowa Kuj., Maria Woźniak,

Helena i Stanisław Marciniak, Zofia i Henryk, Aleksandra i Józef Michalak, Piotr i Eleonora Trawińscy, Jan i Eugeniusz Molenda,

Krystyna, Tadeusz Langner, Zenon Kulpa, Krystyna, Krzysztof Zamarek, z rodziny Kulpa i Kułakowskich,

Jadwiga, Hipolit, Zenon Kulpa, Marcjanna, Wincenty, Czesław Kułakowscy, Ewa Szczęsna, Alina Przybylska, z rodziny Szuleckich,

Cecylia, Józef Sadłocha, Genowefa, Wojciech, Tadeusz, Marek Rosińscy, Benedykta, Teresa Rutke, Anna, August Brzezińscy,

Andrzej Cichocki, Sabina, Wiktor, Stefania, Romuald, Wiesław Czerwińscy, Aleksandra (f), Teodorczyk, Maria Cichy, Władysława(f), Zygmunt Zielińscy,

Franciszek i Marian Hołtyn, Władysław, Marta, Henryk, Anna, Wanda, Eugeniusz, Stefan, Jan Bajdalscy, Anna, Jan, Antoni, Piotr Lewandowskich, Władysław, Helena, Stanisław, Stanisława(f), Bronisława(f), Kazimiera(f) Dobrzeleckich, Leon, Marianna, Józef, Halina, Czesław, ks. Tadeusz, Władysława(f) Szparaga, z rodziny Kejnów, Madajczyków, Dankowskich, Batog, ks. Franciszek Mendyka, ks. Jan Terlikowski, ks. Kazimierz Furdyna, ks. Spink, zm. w czyśćcu cierpiących, Eugenia, Tadeusz, Krzysztof Rogalscy, Danuta, Tadeusz Skraba, Jolanta, Ryszard Broniewicz, Leszek, z rodziny Waszak, Rogalskich,

Helena Szcześniewicz, Beniamin Kołodziejski, Władysław Tkaczuk, z rodziny Rutkowskich / Stefan Borowicki, z rodziny Borowickich, Gołębiowskich

Ryszard Richter, Ryszard Sikorski, Tadeusz, Zofia Gajewscy, Jadwiga Grochonin, Jan, Julianna, z rodziny Migdalskich, Mieczysław, Tomasz, Wacława (f) Małeccy, Bronisław Studziński, Alicja, Mieczysław Mierzejewscy, Ewa, Leszek Bogaccy, Wojciech, Zdzisław, Stanisław, Alicja Groberscy, zmarłych w czyśćcu cierpiących

Dziadki Tomaszewscy, Wołoszczaki, rodzice: Anastazja, Jan, Wołoszczak, teściów: Bronisława(f), Józef Żerebeccy, bracia: Tadeusz, Paweł, Stanisław, mąż Stanisław Żerebecki, zmarłych w czyśćcu cierpiących

Helena, Franciszek, Madalena, Stanisław Kubiccy, Stanisława Antoszewska, Jan Sobczak, Alina i Stanisław Maciejczyk / Małgorzata, Henryk Józefczak, Stanisława(f), Jan, Stefan Łudzyńscy, / Bogdan, Maria, Kazimierz Lewadowscy, Franciszka (f), Feliks Kubiak,

z rodziny Kubiak / Zdzisław Urbański, z rodziny Urbańskich, Chaberskich

Regina, Marian Safian, Wojciech Przybysz, z rodziny Safian, Rewers, Przybysz

i Paradowskich / Robert, Zdzisław, Dominika(f), Jan, Grażyna Sobieraj, Wacław Lewandowscy, rodzice: Nowak, z rodziny Lewandowskich, Nowak, Dobrzeleckich, Lejman, Centkowskich / Zm. rodzice Pelagia i Józef Sobczak, Aniela i Jerzy Sobczak, Lesław, Jan, Henryka(f), Teresa Augustyniak, rodziców chrzestnych: Kunegunda

i Władysław Sobczak, Stanisław Sobczak, z rodziny Sobczak, Michalskich, Piotr Stachowiak, Barbara Józefczak, Rozalia Nalazkowska, Jadwiga i Józef Gotowicz, Mieczysław Szałkiewicz, Marianna Dudek, Krzysztof Oczachowski, księży pracujących

w parafii, zmarłych w czyśćcu cierpiących

Zofia, Lesław, Monika, Jaskulscy, Anna Wędykowska, Barbara, Artur Kaluzińscy, Genowefa Maciejczak, Stanisław Szparaga, Tomasz Nowakowski, ks. Tadeusz Szparaga

Krystyna Leńska, Anna i Władysław Szymańscy, Maria i Alojzy Leńscy, Julia i Michał Prokopiak, Broniaława(f) i Władysław Szymańscy, Marta i Jan Rzepki, Janina Szymańska, Ildiko i Janusz Sołtysiak, z rodziny Szymańskich, Leńskich, Janusz Sołtysiak, Anna Lewandowska, Adam Smolar

Pelagia, Kazimierz Pomianowscy, Adam Cygański, Andrzej, Jadwiga, Jan Karasińscy, Edward Turek, Kazimierz Cygański, Elżbieta Wawrzyńczak, Michał Brejda, Ewa Świtońska / Barbara Nowak, Maria Pulkowska / Stanisław i Krystyna Wyborscy, Andrzej Wyborski

Edward Wójcik, Waleria i Józef Kubiak, Antonina i Jan Wójciak, Gertruda i Mateusz Kulpa, Katarzyna Wójcik, z rodziny Wiśniewskich, Kowalewskich, Chmielewskich, Stawińskich, Kubiaków, Jadwiga, Roman Kurdubscy, zmarłych w czyśćcu cierpiących

Maria, Eugeniusz, Łykowscy, z rodziny Przybysz, Aleksandra(f),

Kamila i Stanisław Buszka, Jan i Waleria Jaszczyszyn, Marzena Walasińska, Jerzy Więckowski + Janina i Henryk Kwiatkowscy i Janina Kopijowska

+ z rodziny: Krychowiaków, Wożniaków, Marczewskich, Piaseckich, Biesiadzińskich

+ z rodziny: Krzemińskich, Ziętarów, Herdzików, Raczyńskich i Tomczyków, za Franciszka i Anielę Kowalskich, Ilonę Nowicką i Brygidę Grabowską + z rodziny: Dominikowskich i Łaksów, + z rodziny: Szparagów, Szwedo, Kaluzińskich, Rogowskich, Ruszczyków, + z rodziny: Zaranków, Muszyńskich, Popowskich, Rogiewiczów, Żurowskich Massów, + z rodziny: Kazimierz i Janusz Pietrzak, Feliks i Elżbieta Wypij, + z rodziny: Pomianowskich, Świtońskich, Karasińskich i Cygańskich + z rodziny: Jakubiec, Brzezińskich, Kiełbasów i Błachowiaków + z rodziny: Bartczaków, + z rodziny: Orzeł, Stanisława (f), Jan Katarzyna, Franciszka (f), Stanislawa (f), Andrzej, Rozalia, Wojciech, Stanislawa(f), Genowefa, Tadeusz, Tomasz, Maciej, z rodz. Wieczorków, Apolonia, Jan, Jadwiga, Wiktoria, Józefa (f) z rodz. Orłów, Genowefa, Mieczysław, Cecylia, Michał, Grzegorz, Marianna, Regina, Zygmunt z rodz. Opoków, Franciszka(f0 Antoni, Jan z rodz. Marców, Marianna, Jan, Jadwigaz rodz. Rynkowskich + z rodziny: Bazałów, Niemiałtowskich, Derulskich, Jadwiga, Mieczysław, Krzysztof Marszałek, zm.z rodz. Marszalek i Leszek Targański, z rodz. Zgorzelak, Zielińskich z rodz. Pochylskich

i Okońskich

ZMARLI PARAFIANIE W ROKU 2020 (62)

Waldemar Lewandowski, Andrzej Cieśla, Leon Zając, Krystyna Langner, Wanda Grzanka – Wieleba, Władysław Wiśniewski, Danuta Skraba, Ryszard Kuczyński, Czesław Wozniak, Jerzy Zatarski, Maria Łykowska, Leon Paprocki, Grzegorz Gumiński, Barbara Kujawa, Adam Stolaryk, Roman Sztyler, Stanisław Lewandowski, Marian Jackowski, Halina Mularska, Melania Kołacka, (Dzieci nienarodzone: Maria, Karol i Aniela Woźniak), Janina Jakubik, Franciszek Zatarski, Marek Baryczka, Jadwiga Siuta, Wojciech Gradowski, Helena Popławska, Danuta Kępczyńska, Ambroży Dankiewicz, Feliks Chlewicki, Andrzej Zieliński, Kazimiera Kurtys, Jan Krzemiński, Leon Kowalski, Anna Lewandowska, Ryszard Baryczka, Barbara Pułaczewska, Urszula Krychowiak, Alina Kuleszow, Tomasz Antoszewski, Elżbieta Nawrocka, Danuta Sadowska, Irena Pieciulko, Manfred Broda, Alina Stefanek, Helena Nuszkiewicz, Jacek Poreda, Leszek Szablewski, Ryszard Waszkowski, Maria Wypij, Andrzej Cyganski, Tadeusz Kamiński, Roman Świeczkowski, Grzegorz Kacprzak, Feliks Chmielewski, Władysław Ogrodowski, Bogusław Wicher, Jan Jagodziński, Henryk Garczyński, Janina Zaborowska, Andrzej Pluskota, Zenisława (f) Migdalska, Robert Waszkowski

WYPOMINKI – NIEDZIELA 10.30 I PIĄTEK – 17.30

Józefa(f), Stanisław, Jan Tomasz i Tadeusz Wójtowicz, Wiesława(f), Jan, Eugeniusz Staniccy, ks. Józef Baranowski, siostra Maria Pizoń

Łucja, Władysław Morawscy, Jerzy, Mieczysław Borkowscy, z rodziny Morawskich, Kotrychów, Borkowskich

Bogdan Kociuk, Bronisław Głuch, Maria, Marian, Zofia Dylewska, Leon, Rozalia, Stanisław Mirocha, Zofia, Grażyna, Maria Bażak, Ryszard, Julia Józefiak, Danuta Jackiewicz, Bronisława(f) Żak, Stanisława (f), Wiktor, Jan Hurkowscy,

Zofia i Henryk, Aleksandra(f) i Józef Michalak, Anielai Bronisław Urbańscy, Leokadia i Bolesław Majdak, Jan Nocoń, Zbigniew, Paweł, Marian Halińscy, z rodziny Grzybowskich, Sałatów, żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny i pomordowanych na wschodzie,

Błażej, Stefan Nowaccy, Władysława(f), Franciszek Szczęsny

Wanda, Władysław, Jan, Magdalena, z rodziny Nowak, Rościsław, Tomasz Stefaniak, Maria, Jan, Przemek, Bronisław Wieczorek, Zdzisław, Małgorzata Wrońscy, z rodziny Kosakowskich, księży pracujących w parafii,

Helena, Bronisław, Czesław Zglińscy, Władysław Liniewski, Roman Szydłowski, Lucjan Klata

Kazimierz Urbański, Marianna i Czesław Pacek, Stanisław, Jan, Mieczysław Pacek, Jadwiga Rogowska, Janina Domanowska, Janina, Franciszek Urbańscy

Teresa, Władysław, Teresa, Wojciech Mierzwiccy, Rozalia, Franciszek Chrzanowscy, Władysława(f), Julian Rybczyńscy, Regina, Władysław Barezak, Helena, Antoni Miszczak, z rodziny Mierzwickich, Chrzanowickich, Rybczyńskich, ks. Stanisław Salamonowicz, ks. Alfons Dekowski,

Barbara, Tadeusz, Honorata, Stanisław, Krystian Pułaczewscy, Ludomira, Stefan Szulc, Anna, Rozalia, Józef Babacz

Marek, Jan, Zofia Budziszewscy, Piotr Chojnacki, Irena Marcinkowska, Jerzy, Czesława(f) Tomaszewscy, Genowefa, Stanisław Kwiatkowscy, Anastazja, Zdzisław Gralak

Irena, Stefan Czupryniak, , Piotr, Irena, Stanisław Stachowiak, Janina, Władysław Sobczak, z rodziny Czupryniak, Stachowiak, Sobczak, Leokadia, Edward Kawczyński, Halina, Stefan Kłos, Stanisław Białecki, Marian Kasperowicz

Stanisława, Stefan, Genowefa, Marianna, Stanisław, Bolesława(f), Stanisław Kościerzyńscy, Katarzyna, Jan Ciesielscy, Anna Wezgraj, Zygmunt Krasicki, Stefania, Stanisław, Henryk Dobielewscy Maria, Paweł Czuba, Helena Brakutys, Lidia, Aleksy Antkiewicz, Jadwiga, Marian Kromscy, Ireneusz Konopka, Tomasz Grabowski, Elżbieta Gierach, Ewa Popławska, Piotr Chroboczek, Zofia Szymańska, Marian Zielewski

Jan, Władysław Borowiec, Jadwiga, Henryk, Zenon, Dioniza (f), Zbigniew Kościelscy, Franciszka(f) Kerner, Stanisław Walczuk, Danuta Cieślewicz, Lidia Blinke-Stec, Zbigniew Wojciechowski, Mieczysław Kamiński, Marek Ryl

Mirosław Lewandowski, Grzegorz Gumiński, Andrzej, Jan, Marianna Zając, Ewelina, Przemysław Skwara, Michał Poźniak, Jadwiga, Longin Chojnaccy, Tadeusz, Genowefa, Nikodem Kościerzyńscy, Dariusz Dominiak, Stanisław, Jan Zielewscy, Aleksander Obryk, Włodzimierz Żaboklicki, Stefan Michalski, Marian, Maria, Józef Borowiec, Michalina, Wiesław Jóźwiak, Janusz Tomaszewski, Janina Owczarek, Józef Borowiec,

Stefan, Barbara Nowak, Joanna, Tadeusz, Andrzej Nocuń, Maria, Stanisław Rutkowscy, księży i siostry spoczywających na cmentarzu

Z rodziny Rewers, Pawlak, Waczkowskich, Filipiaków,

Krzysztof, Grzegorz Gumińscy, z rodziny Szopów, Szpiechów, Gumińskich, Woźniak

Marianna, Kazimierz, Antonina, Henryk Grabowscy, Zofia, Jan Pecyńscy, Pelagia, Andrzej Włodarscy, Genowefa, Stanisław Promińscy,

Donata, Henryk Petrykowscy, Marianna Ciemna, Leszek Szablewski,

Emilia Pokorzyńska, Teresa i Mieczysław Lewandowscy, Antonina i Józef Maciejewscy, Kamila(f) i Czeslaw Pokorzyńscy, dziadkowie Szydłowscy i Pokorzyńscy, Władysław Lewandowski, Marianna Krajewska, ks. Stanisław Salamonowicz, ks. Jan Matusiak, zmarłych w czyśćcu cierpiących,

Janina i Henryk, Józefa(f) i Stanisław, Apolinary Matuszewscy, Marianna i Stanisław Mikołajczak,

Leokadia, Ferdynand Banasiak, Stefania, Tadeusz, Walenty Niemczyk, Janina Kowalik, Jerzy Otlewski, Danuta, Mieczysław Drużyńscy, Stanisława (f), Józef Simińscy, Bolesława(f), Tadeusz Bołkowiec, z rodziny Ruteckich, Kowalik, Płaczkowskich, Niemczyk, Bołkowiec, Simińskich, Janina, Eugeniusz Kołodziejscy, Jacek Adamczyk,

Rodziców: Zofia, Czesław Bałuk, z rodziny Bałuk, rodziców: Wanda, Gabriel Lewandowskich, z rodziny Lewandowskich, Mariusz, Edward Karpińsckich, z rodziny Czanowickich,

Antoni Sobieszczyk, z rodziny Sobieszczyk, Kurzawa, Domańskich, Frątczak,

Natalia, Władysław Łakowscy, Helena, Leon, Zygmunt, Franciszka(f), Józef Dobrowolscy, Janina, Szymon Grygoluk, Andrzej Przedworski, Genowefa, Jan Machtyl,

Jadwiga, Stanisław, Krzysztof Szafrańscy, Teodora Kowalewska, Janina Politowska, z rodziny Szafrańskich, Stanisława (f), Jerzy Lewandowscy,

Piotr, Rajmund, Anna, Marta, Bronisława(f) i Feliks Szwajkowscy, Jan i Anastazja Kamińscy, Zyta, Zygmunt, Julia, Eugenia, Zyta, Jerzy Brodzcy, Anna i Jan Hoffman, Barbara i Jan Gębal, Janina Olkiewicz, Cili Dicz, Leon Ceglarz, Weronika i Edwin, Edward Taglewscy, Benigna Chołaszczyńska, Renata Ambrożkiewicz, Ewelina i Jarosław Kobielak, Marian Włodarski, Wiesław Graban, Hanna Zielińska, Andrzej Buczkowski, Janina Styczek, Lila Politowska, Jadwiga Sowińska, Maria Siewruk, Janina i Antoni Rutkowscy, Żbikowscy, Elżbieta Modrzejewska, z rodziny Dobrowolskich, Hoffmanów, Ludwigów, Olkiewiczów, Dutkowiak,

Władysława (f) i Bronisław Jabłońscy, Grażyna i Leszek, Waldemar, Małgorzata Wiśniewscy, Regina i Klemens Rogiewicz, Michał i Łucja, Ryszard Zawichrowscy, z rodziny Jabłońskich, Wiśniewskich, Rogiewicz, Zawichrowskich, Ewa Kędzierska, Dariusz Janecki, Wanda Drewnowska, Michał Hermanowski,

Sylwester, Mieczysław, Lucyna, Janusz Stachowiak,

Mikołaj, Adam Rogowscy, Leon Godlewski, Janina Kęsicka, Teresa i Stanisław Bobrowscy, Helena i Jan Jasińscy, z rodziny Godlewskich i Jasińskich, Pelagia Chludzińska / Dorota, Ignacy, Ewa i Ignacy Nowak, Antonina i Antoni Romanowscy, Zofia Pawłowska, z rodziny Sobocińskich, / Józef, Marianna, Eugeniusz Machtyl, Zdzisław Golenia,

Irena i Teodor, Ewa i Marcin Kacprzak, Janina i Antoni Madajczyk,

Genowefa, Franciszek, Elżbieta, Jerzy Dominiak, Andrzej Nowak, Kazimiera (f), Gerard Centkowscy, Edward, Barbara Łaszczyk / Stanisław, Julia Pysura, Wiesław, Teresa, Ryszard, Irena Gajewscy, Anna, Ignacy, Zygmunt Kaczmarek, Jadwiga, Józef Sińscy, z rodziny Pysura, Łypków, Porawskich / Robert Janachowski / Piotr, Irena, Stanisława(f), Izabela, Roman Stachowiak, Janina, Władysława(f), Stanisława(f), Halina, Pelagia, Józef Sobczak, Władysława(f), Julian Gołaszewscy, Irena, Stefan Czupryniak, Leokadia, Edward Kawczyńscy, Sabina, Aleksy Sopel, Helena, Michał Białkowscy, Leszek Augustyniak, Marta Kaczmarek, Stanisława(f) Wiśniewska, z rodziny Sobczak, Stachowiak, Michalskich, Gołaszewskich, Kubińskich, Brzezickich, księży pracujących w parafii,

ZMARLI PARAFIANIE W ROKU 2021

Barbara Nowak, Jerzy Ogórek, Maria Pawlos, Stanley Jasiński, Janina Ziętara, Marianna Kaczmarek, Sławomir Wypij, Tadeusz Klimaszewski, Włodzimierz Bajerski, Jadwiga Przybylska, Władysław Kowalski, Zenona (f) Nowaczyk, Maria Zając, Grzegorz Ferner, Robert Bytner, Mirosława (f) Madajczyk, Elżbieta Petrykowska, Irena Kamińska, Jerzy Nurkiewicz, Kazimierz Bukowski, Henryk Igielski, Irena Olejnik, Jadwiga Lament, Anna Centkowska, Zdzisław Urbański, Halina Sztyler, Witold Czerwiński, Barbara Kurdubska, Ewa Kłaczyńska, (Dziecko w łonie Mamy – Martynka Pacyna), Wanda Kasprzak, Irena Szachuła, Wanda Urbańska, Krzysztof Wencel, Viktor Kotsikos, Janina Matuszewska, Sławomir Paczkowski, Stanisław Żerebecki, Marianna Wochna, Leszek Łuczyński, Mieczysław Rębowski, Genowefa Nowak, Ludwika Orent, Zuzanna Budzińska, Janusz Lejman, Mikołaj Wisniewski, Wiesław Barwiński, Stanisław Zakrzewski

WYPOMINKI – NIEDZIELA 10.30 I SOBOTA – 17.30

Eugeniusz, Marianna Gapińscy, Wiesław Politowski z rodzicami, Stefania, Zenona(f) Dominiak / Teresa, Jan Jakot, Janina, Czesław Lewandowscy, Eugenia, Józef Jadczak

Antoni, Jadwiga Czyżewscy, z rodziny Czyżewskich, Mikołajewskich, Mendelewskich, Wronieckich / Krystyna, Joanna, Józef, Łukasz, Jolanta Śliwińscy, Stanisława(f), Tadeusz Bolek, Ewa Bartnik / Ryszard, Władysława(f), Leonard Mroczkowscy,

Teresa Pawłuszka, Leszek, Zenon Młynarczyk / Władysław, Maria, Stanisław Wiśniewscy, Irena, Józefa(f), Stanisław, Bogusław Kuligowscy, Zofia, Mieczysław, Janusz Bednarz, Marianna, Stanisław Szczypińscy, Aleksandra(f), Bogdan Zbonikowscy, Piotr, Jan, Bonifacy, Marianna Wiśniewscy, zmarłych w czyśćcu cierpiących / Jan, Helena Zaremba, Bronisława(f), Jakub, Kazimierz, z rodziny Zarembów, Marianna, Stanisław Kubaccy,

z rodziny Kubackich, Bryl, Luterskich, Szudrowicz / Jan Jagadziński, Władysław, Stanisława(f) Stachowiak, Iwona Kuczyńska, zmarłych w czyśćcu cierpiących / Robert, Zdzisław Sobieraj, Wacław Lewandowski, Elżbieta Milak,

Z rodziny Gradowskich, Miś, Gawineckich, Biesiadzińskich, Suskich, Augustyniak,

Mirosława(f), Małecka, z rodziny Małeckich, Ceglarków / Zm. rodzice Pelagia i Józef Sobczak, Aniela i Jerzy Sobczak, Lesław, Jan, Henryka(f), Teresa Augustyniak, rodziców chrzestnych: Kunegunda i Władysław Sobczak, Stanisław Sobczak, z rodziny Sobczak, Michalskich, Piotr Stachowiak, Barbara Józefczak, Rozalia Nalazkowska, Jadwiga i Józef Gotowicz, Mieczysław Szałkiewicz, Marianna Dudek, Krzysztof Oczachowski, księży pracujących w parafii, zmarłych w czyśćcu cierpiących

Z rodziny Baranowskich, Zbigniew, Kamil,

Władysława(f), Jan Liberaccy, Jerzy Mroczkowski, Jadwiga Gembal,

Mirosława(f), Józefa(f), Władysław Zajączkowscy, Maria, Marian Grochowscy, Genowefa, Edward Sztuczka, Urszula, Leon Kozub, z rodziny Zajączkowskich i Grochowskich,

Helena, Jan, Urszula, Roman, Jan, Stanisław Jasińscy, Teresa, Stanisław, Helena, Jan Bobrowscy, Stanisław Piotrowski, Grażyna Marciniak, Antonina, Daniel Skonieczni, Anna Mackanis

Dominika(f), Józefa(f), Władysław Wesołowscy, Salomea, Józef Brzezińscy, Stanisława(f) Maciejewska, Maia, Zdzisław Bujalscy, Władysława (f), Szczepan, Bronisława(f) Błachowiak, z rodziny Błachowiak, Banaszak, Brzezińskich

Adela i Roman Michalczuk, Aniela i Edmund Trojanek, Natalia i Adolf Szczawińscy, Stefania i Janusz Parczewscy, Adam Majewski, Adela i Bronisław Markowscy, Adam Waszkiewicz, Zofia Gruszka, Ewa Trojanek, Krystyna Magierska, Ewa Michalczyk, Bogusława, Stanisław, Marek, Tadeusz Szulc, Grzegorz Adamek, Danuta Waszkowska, Wacław, Robert,

Jadwiga, Leon, Maria, Marianna, Józef Berzedykcińscy, Bronisława(f), Czesław Rymarkiewicz, Janina, Serwacy Rogalscy, Jolanta, Ryszard Braziewicz, Wiesława(f), Joanna, Jan Nowiccy,

Zmarłych z Żywego Różańca, zmarłych księży z parafii, zmarłych w czyśćcu cierpiących,

Zdzisław, Józefa (f), Władysław Nasińscy, Janina, Władysław, Małgorzata, Stefan, Katarzyna i Feliks Borowiccy, Janusz Lewandowski, Henryka (f) i Alojzy Gawineccy, zmarłych kapłanów pracujących w parafii, zmarli w czyśćcu cierpiący, tych, którzy zginęli w obronie Ojczyzny / Anna, Stanisław, Władysław, Piotr, Alicja z rodziny Sokołowskich, Januszkiewiczów, Danuta, Łucja, Tadeusz z rodziny Kozłowskich,

Maria, Adam, Julian, Helena, Katarzyna Bałakier / Aleksandra (f) Józef Kaliszczak, z rodziny Kaliszczak, Stanisław, Jan, Maria, Stanisława(f), Mariana Wójcik, z rodziny Wójcik, Barbara, Bolesław, ks. Jan Terlikowski / Franciszek, Marta, Zygmunt Sikorscy, Marcjanna i Józef Najder, Helena i Jan Michalscy, Teresa i Józef Kaźmierscy, Zenon Rutkowski, dziadkowie Rutkowscy,

Janusz Lejman / Damian Kamiński, zmarłych dziadków / Ola Zalewska, z rodziny Zalewskich, Krawiec, Chyb / Leszek Bednarczyk, Marzena Stypuła, Józef Hetman, Marianna Rak, Stanisław Wiącek, Stanisława(f) Misztal, Maria Neifer, Amalia di Ipoliti, Filomena Rusko, Ruth Osterle / Marianna, Bonifacy , Ewa, Piotr, Jan Wiśniewscy, Stefania Zielińska, Stefania, Edward Rogiewicz, Ewa, Wanda, Kazimierz Świtońscy, Michał Brejda,

Leokadia, Stefan, Bogdan, Andrzej, Jacek Pluskota, Krystyna Stanisław Tuszyńscy, Helena i Józef Jaguszewscy, Józef Stefan Jaguszewski / Emilia, Stanisław Kazimierczak, z rodziny Kazimierczak i Mazur / Stanisław, Irena, Franciszka(f), Franciszek, Sylwester, Józef, Zenon, Henryka, Józef, Zofia, Ewa, Janina, z rodziny Wojciechowskich i Pikulskich, Jadwiga, Józef, Marian, Bozena, Wojciech, Michalina, Teresa, Stefan, Mieczysław, Antoni, Franciszka(f), Władysław, Helena, Leon, z rodziny Wiślickich i Kontowicz, Czesław Różański, Andrzej Kuźbik, Adam, Janina Rogiewicz

Józef Miernik, Zofia i Jan Frńczak, Władysława(f) i Roman Miernik, Zdzisław Ziółkowski, Edward Ode, z rodziny Frańczak, Miernik i Janik / Jerzy, Maciej Rogiewicz / Zbigniew Wojciechowski, Mieczysław Kamiński / Józefa, Stefan Smól

Bogdan, Maria, Kazimierz Lewadowscy, Franciszka (f), Feliks Kubiak, z rodziny Kubiak

Józefa(f), Stanisław, Jan Tomasz i Tadeusz Wójtowicz, Wiesława(f), Jan, Eugeniusz Staniccy, ks. Józef Baranowski, siostra Maria Pizoń / Łucja, Władysław Morawscy, Jerzy, Mieczysław Borkowscy, z rodziny Morawskich, Kotrychów, Borkowskich

Teresa, Jan Jakot, Janina, Czesław Lewandowscy, Eugenia, Józef Jadczak

Zofia i Tadeusz Rosińscy / Zdzisław, Józefa (f), Władysław Nasińscy, Ryszard Skalski, Janina, Małgorzata, Władysław, Stefan Borowiccy, Janusz Lewandowski, Regina Renk, Rachelka, Zmarłe dzieci nienarodzone, zmarli w czyśćcu cierpiący, zmarłych kapłanów, z rodziny Nasińskich, Skalskich, Wypijów, Borowickich, Bratkowskich, Rucińskich,

Maria, Leon, Marian, Rozalia, Stanisław Mirocha, Zofia, Grażyna, Maria Bażak, Ryszard, Danuta Jackiewicz, Stanisława (f), Wiktor, Jan Hurkowscy, Bronisława(f) Żak, Zofia Dylewska, Julia Józefiak, Bogdan Kociuk, Bronisław Głuch,

Wanda i Kazmierz Kasprzak, Stanisława(f) i Kazimierz Jaworscy, Henryk Szota, Dariusz, Wojciech, Maria i Zbigniew Pruszyńscy / Donata, Henryk Petrykowscy,

Maciej Michalski, Kazimiera(f), Andrzej, Helena, Antoni Domańscy,

Robert, Aurelia i Bogdan, Stanisława(f) i Tadeusz Tuchowicz, Helena i Radzisław Kędziorscy, Helena i Stanisław Zielińscy, Mieczysław Górka, Gabriela(f) Skrzyperak,

Janusz, Zofia i Kazimierz Bachorscy, Marian, Stanisława(f) i Józef Kujawa, Lucjan Kuźba, Wanda i Damazy Suchara, Alicja i Stanisław Gralak, Witold, Halina i Roman, Władysława(f) i Stanisław Sztyler, Janusz, Barbara i Jan Budzińscy, Witold, Janina i Paweł Dymek, Krystyna i Władysław Lisieccy, Wacław Cierpisz, Zygmunt Kłos, z rodziny Bachorskich, Sztyler / Edward, Stanisława(f) i Henryk Krzemińscy, Henryk Wencel, Ignacy Flis / Włodzimierz Kostecki/ Z rodziny Cygańskich, Pomianowskich, Pacek, Bratkowskich, Zapiec / Adam, Roman, Danuta, Grażyna Szczawińscy, Grażyna Piołkowska, Krzysztof Paczkowski, Bronisław Bajer, Helena Trojanek, Jan i Danuta Roszkowscy, Tadeusz, Józef, Lila, Regina, Daniel, Henryka i Stanisław Kozłowscy, Teresa, Bronisława(f), Franciszek Brzezińscy, Feliks Głowacki, Adam Parzkowski,

ROCZNE

Danuta Rybacka, Tomasz Jaszczak, Marianna i Roman Janiszewscy, Stanisława Rybacka,

Tadeusz Siedliski, Jan i Marianna Jąkalscy, Stefan, Barbara Nowak, Joanna, Tadeusz, Andrzej Nocuń, Maria, Stanisław Rutkowscy, księży i siostry spoczywających na cmentarzu / Krzysztof, Grzegorz Gumińscy, z rodziny Szopów, Szpiechów, Gumińskich, Woźniak / Robert, Zdzisław Sobieraj, Wacław Lewandowski, Elżbieta Milak,

Z rodziny Gradowskich, Miś, Gawineckich, Biesiadzińskich, Suskich, Augustyniak,

Zm. rodzice Pelagia i Józef Sobczak, Aniela i Jerzy Sobczak, Lesław, Jan, Henryka(f), Teresa Augustyniak, rodziców chrzestnych: Kunegunda i Władysław Sobczak, Stanisław Sobczak, z rodziny Sobczak, Michalskich, Piotr Stachowiak, Barbara Józefczak, Rozalia Nalazkowska, Jadwiga i Józef Gotowicz, Mieczysław Szałkiewicz, Marianna Dudek, Krzysztof Oczachowski, księży pracujących w parafii, zmarłych w czyśćcu cierpiących

Helena, Jan, Urszula, Roman, Jan, Stanisław Jasińscy, Teresa, Stanisław, Helena, Jan Bobrowscy, Stanisław Piotrowski, Grażyna Marciniak, Antonina, Daniel Skonieczni, Anna Mackanis / Julia Józefiak, Bogdan Kociuk, Bronisław Głuch, Maria Bażak, Stanisława (f), Wiktor, Jan Hurkowscy, Maria, Leon, Marian, Rozalia, Stanisław Mirocha, Zofia, Grażyna, Ryszard, Danuta Jackiewicz, Bronisława(f) Żak, Zofia Dylewska / Donata, Henryk Petrykowscy / Zdzisław, Józefa (f), Władysław Nasińscy, Ryszard Skalski, Janina, Małgorzata, Władysław, Stefan Borowiccy, Janusz Lewandowski, Regina Renk, Rachelka, Zmarłe dzieci nienarodzone, zmarli w czyśćcu cierpiący, zmarłych kapłanów, z rodziny Nasińskich, Skalskich, Wypijów, Borowickich, Bratkowskich, Rucińskich,

Jadwiga Wochna, Witold Matejkowski / Józef Pabian, z rodziny Pabian, Stefania, Damazy Lewandowskich, z rodziny Lewandowskich,

Franciszek i Marian Hołtyn, Janina i Henryk, Józefa(f) i Stanisław, Apolinary Matuszewscy, Marianna i Stanisław Mikołajczak, Jadwiga, Stanisław, Krzysztof Szafrańscy, Teodora Kowalewska, Janina Politowska, z rodziny Szafrańskich, Stanisława (f), Jerzy Lewandowscy, z rodz. Kamińskich, Jarzembowskich, Dembek, Gł uszek,