Intencje mszalne

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.11.2020  roku
Słowo Boże – Kapłan przewodniczący liturgii

Godzina Intencja
7.30 WYPOMINKI LISTOPADOWE
8.00 Za zmarłych polecanych w wypominkach
8.00 + zm. Rodziców: Jerzy – 30 r. śm., Zofia – 10 r. śm. i syn: Grzegorz Mickiewiczowie
9.00 WYPOMINKI LISTOPADOWE
9.30 Za zmarłych polecanych w wypominkach
9.30 + Jan Krzemiński – 14 gr. (Od brata Pawła z rodz.)
9.30 + Rodziców: Zofia -10 r. śm. i Tadeusz Rosińscy (Od Córek z rodz.)
10.30 WYPOMINKI LISTOPADOWE
11.00 Za zmarłych polecanych w wypominkach
11.00 + Hanna Wiśniewska – 2 r. śm. i rodziców: Krystyna i Czesław Wiśniewscy (Od Ryszarda)
11.00 + Jadwiga Promińska (Od Ireny i Józefa Włodarskich)
12.30 Za parafian – odprawił ks. Mariusz Kulpa
12.30 O Boże bł. i opiekę MB WW dla młodego małżeństwa Justyny i Pawła
12.30 O Boże bł. i opiekę MB WW dla młodego małżeństwa Marty i Wojciecha
12.30 Ks. kan. Tadeusz Szparaga – gr. 14
12.30 + Zygfryd – gr. 15
18.00 WYPOMINKI STAŁE (Z I poniedziałku miesiąca)
18.30 + Józef Tomczak (Od Sióstr Służebniczek i Pracowników Przedszkola)
18.30 + Stefan Kułaczkowski – 30 r. śm. i Krystyna Kułaczkowska oraz Alfreda (f), Wacław i Józef Banasiakowie

 

Grafik Mszy św. i nabożeństw w parafii pod wezwaniem NMP Wspomożenia Wiernych: 16– 21.11. 2020 r.

GODZINA INTENCJA
PONIEDZIAŁEK – 16.11.2020 r.
9.00 O opiekę MB WW i szczęśliwe rozwiązanie dla Małgorzaty
9.00 + ks. Kan. Tadeusz Szparaga – gr. 15
9.00 + Roman, Adela, Danuta i Ewa Michalczykowie (Od Córki Danuty z rodz.)
18.00 Różaniec z wypominkami
18.30 Dziękczynna w 11 r. ur. Mai i Mateusza z prośbą o Boże bł. i opiekę MB WW dla młodych Jubilatów
18.30 + Jan Krzemiński – gr. 15 (Od brata Pawła z rodz.)
18.30 + Zbigniew Szopa (Od Kolegi: Marka i Mirka z Rudunek)
                                                                                   WTOREK – 17.11.2020r.
9.00 O Boże bł. i opiekę MB i darz zdrowia dla Barbary, Małgorzaty, Tomasza, Piotra i Józefa
9.00 + Rodzice: Szczepan 17 r. śm. i Julia Nowakowie
9.00 + ks. kan. Tadeusz Szparaga – gr. 16
11.30/12.00 Pogrzeb – urna. + Alina Stefanek
18.00 Różaniec z wypominkami
18.30 O Boże bł. i opiekę MB WW oraz dar zdrowia dla Stanisława z ok. imienin
18.30 + Jan Krzemiński – gr. 16 (Od brata Pawła z rodz.)
18.30 + Robert Pilewski – 16 r. śm. i zm. Rodziców: Jana i Stanisławy Bielińskich oraz Jana i Teodozji Pilewskich (Od Rodziny)
ŚRODA– 18.11.2020r.
9.00 Dziękczynna za otrzymane dary w 47 r. mał. Grażyny i Mieczysława z prośbą o Boże bł. i opiekę MB WW dla Jubilatów, dzieci i wnuków
9.00 + Dioniza i Józef
12.00 Przemienienie Pańskie; + s. Niceta
18.00 Różaniec z wypominkami
18.30 + Danuta Sadowska (Od Sylwii i Andrzeja Sadowskich z dziećmi)
18.30 + ks. Kan. Tadeusz Szparaga – gr. 17
18.30 + Jan Krzemiński – gr. 17 (od żony Beaty z rodz.)
CZWARTEK 19.11.2020 r.
9.00 O szczęśliwe rozwiązanie,  Boże bł. i opiekę MB WW dla Małgorzaty
9:00 + Maria Ryc – 8 r. śm. (Od mamy, siostry i chrześniaka)
18.00 Różaniec z wypominkami
18.30 + ks. Kan. Tadeusz Szparaga – gr. 18
18:30 + Jan Krzemiński – gr. 18 (od żony Beaty z rodz.)
18:30 + Bogdan Kępski – 3 r. śm. (Od zony Elżbiety, córki Ewy z rodz. i syna Pawła z rodz.)
                                                                                    PIĄTEK – 20.11.2020 r.
9.00 Dziękczynna w 79 r. urodzin Teresy z prośbą o Boże bł. i opiekę MB WW i dar zdrowia dla Jubilatki, męża, dzieci i wnuka
18.00 Różaniec z wypominkami
18.30 + Jan Krzemiński – gr. 19 (od żony Beaty z rodz.)
18.30 + ks. Kan. Tadeusz Szparaga – gr. 19
18.30 + Józef Zdybel – 28 r. śm.
SOBOTA – 21.11.2020 r.
9.00 + Kazimierz i Wanda Wilińscy (Od syna Sławomira, żony Renaty i córki Anny)
18.00 Różaniec z wypominkami
18.30 + Jan Krzemiński – gr. 20 (od żony Beaty z rodz.)
18.30 + ks. Kan. Tadeusz Szparaga – gr. 20
18.30 + Ewa Żbikowska – 5 r. śm. (Od Dzieci z rodz.)