INTENCJE

Grafik Mszy św. i nabożeństw w parafii pod wezwaniem NMP Wspomożenia Wiernych: 02-08.08.2020 r.

 

GODZINA INTENCJA
PONIEDZIAŁEK – 02.08.2020 r.
9.00 + Czesław Grudziński – gr. 2 (Od Córek z rodz.)
9.00 Dziękczynna za otrzymane dary z prośbą o Boże bł. i opiekę MB WW dla małżonków: Magdy i Sławomira oraz córki Igi oraz w pewnej intencji – N. – d.9
Poza Par. + Alicja Juraszek – gr. 3
17.45 Wypominki i Różaniec
18.30 Polecanych w wypominkach
18.30 + Jan Szczesniewicz – 1 r. śm. (Od żony Henryki i syna Józefa)
                                                                                   WTOREK – 03.08.2020 r.
9.00 + Czesław Grudziński – gr. 3 (Od Córek z rodz.)
9.00 + Halina Mularska (Od rodz. Poławczuk i Anna Ziarno z rodz.)
Poza Par. + Alicja Juraszek – gr. 4
18.00 Różaniec
18.30 + Franciszek Zatarski – Z ofiar zebranych podczas pogrzebu
18.30 + Janusz, rodzice: Bronisława (f), Marian, Zdzisław i siostra: Elżbieta
Pielgrzymka Z Chojnic 5 kapłanów i 2 kleryków
ŚRODA – 04.08.2020 r.
9.00 + Czesław Grudziński – gr. 4 (Od Córek z rodz.)
Poza Par. + Alicja Juraszek – gr. 5
18.00 Różaniec
18.30 + Marek Baryczka (Od Sąsiadów z Rożna Parceli z ul. Konwaliowej)
18.30 + Janusz, rodzice: Bronisława (f), Marian, Zdzisław i siostra: Elżbieta
GODZINA INTENCJA
CZWARTEK – 05.08.2020 r.
9.00 + Czesław Grudziński – gr. 5 (Od Córek z rodz.)
Poza Par. + Alicja Juraszek – gr. 3
11.30 Straszewo
18.00 Różaniec
18.30 + Wojciech Gradowski – 1 m. po śm. (Od Rodziców)
18.30 + Janusz, rodzice: Bronisława (f), Marian, Zdzisław i siostra: Elżbieta
18.30 + Marek Baryczka (Od Sąsiadów z Rożna Parceli z ul. Konwaliowej)
                                                                                   PIATEK – 06.08.2020 r.
9.00 Sakrament Pojednania
9.00 + Czesław Grudziński – gr. 6 (Od Córek z rodz.)
Poza Par. + Alicja Juraszek – gr. 4
18.00 Sakrament Pojednania
18.00 Różaniec I Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.30 + Marek Baryczka (Od Rodziców: Barbary, Ryszarda i Mateusza)
18.30 + Jadwiga Siuta (Z ofiar zebranych podczas pogrzebu)
SOBOTA – 07.08.2020 r.
9.00 + Czesław Grudziński – gr. 8 (Od Córek z rodz.)
Poza Par. + Alicja Juraszek – gr. 5
16.00 Sanatorium: Za chorych i opiekujących się chorymi w Sanatorium i naszej Parafii oraz za zm. Kuracjuszy i Parafian pw. Wspomożenia Wiernych
18.00 Różaniec
18.30 + Marek Baryczka (Od Zenony (f) Strzesak)
18.30 + Michał Bednarz – 5 r. śm. (Od Dzieci)
18.30 + Franciszek Zatarski (Od chrześniaczki Urszuli z rodzeństwem Ewą i Waldemarem)
19.30 Nauka przed chrztem