Intencje tygodnia

GODZINA            INTENCJA
PONIEDZIAŁEK – 10.02.2020 r.
9.00 + Krystyna Augustyniak – 7 r. śm. (od Rodz.)
9.00 + Marianna – gr. 10 (od córki Scholastyki)
18.00 Różaniec
18.30 + Janusz Lewandowski – gr. 6 (od córki Justyny z mężem Marcinem i dziećmi)
18.30 + Stanisław Grobelski (od chrześniaka Tomka z mamą)
18.30 + Ryszard Zmudziński (od żony Danuty)
WTOREK – 11.02.2020 r.
9.00 Msza św. z kazaniem do chorych i namaszczenie chorych.

W intencji chorych cierpiących i opiekujących się chorymi.

9.00 Dziękczynna za 16 lat życia Pawła Stachowiaka z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Jubilata i rodziców.
9.00 + Marianna – gr. 11 (od córki Scholastyki)
18.00 Różaniec
18.30 + Janusz Lewandowski – gr. 7 (od mamy Krystyny)
18.30 + Ryszard Zmudziński (od córki Anety z Mirkiem i synem)
18.30 + zm. z całej rodz. Kulików i Montusiewiczów
ŚRODA – 12.02.2020 r.
9.00 + z rodz. Stachowiak i Jagodzińskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 + Marianna – gr. 12 (od córki Scholastyki)
18.00 Różaniec
18.30 + Janusz Lewandowski – gr. 8 (od wnuków: Julci, Szymonka, Marcelka )
18.30 + Stanisław Groblewski (od kuzynów z Ciechocinka)
18.30 + Ryszard Zmudziński (od syna Remigiusza z żoną Sylwią i córkami)
CZWARTEK – 13.02.2020 r.
9.00 + Marianna w pół roku po śmierci (od wnuczki Magdaleny)
9:00 + Marianna – gr. 13 (od córki Scholastyki)
18.00 Różaniec w int. uczestników i polecanych w modlitwie podczas nabożeństwa
18.30 + Janusz Lewandowski – gr. 9 (od Parafii)
18:30 + Andrzej Cieśla (od Sióstr Zakonnych Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
i Pracowników przedszkola w Aleksandrowie Kujawskim
18:30 + Stanisława (f)-10 r. i Mieczysław -10 r. śm. Chruściccy (od córki Barbary z mężem)
19.30 Nabożeństwo uwielbienia
PIĄTEK – 14.02.2020 r.
9.00 + Łukasz
9.00 + Marianna – gr. 14 (od córki Scholastyki)
17.30 + Janusz Lewandowski – gr. 10 (od szwagierki Lidii Skalskiej z mężem Romanem
i synem Adrianem)
18.00 Różaniec
18.30 + Andrzej Bober – 27 r. śm.
18.30 + Ryszard Zmudziński (od wnuczki Mileny z mężem Przemysławem)
18.30 + Anna, Leonard ? (zapytać M/ K), Leon Cieślewicz, Janina i Stanisław Zajaczkowscy
Po Mszy św. Adoracja w ciszy – Kaplica domu zakonnego
SOBOTA – 15.02.2020 r.
9.00 + Karolina i Jan Szwedo (od rodz.)
9.00 + Marianna – gr. 15 (od córki Scholastyki)
16.00 Szpital O Boże bł. i opiekę MB i św. Józefa dla Tomasza oraz Tomasza
18.00 Różaniec
18.30 + Janusz Lewandowski – gr. 11 (od szwagierki Katarzyny Miśkowiec z
mężem Stanisławem
18.30 + Przemysław Kłos (od Koleżanek i kolegów z Drób – Aleks nocna zmiana)
18.30 + Ryszard Zmudziński – z ok. 70 ur. (od siostry Teresy z rodz. i całej rodz.)
19.30 Nauka przed chrztem
NIEDZIELA– 16.02.2020 r.
8.00 + Bogdan Pluskota (od Siostry z rodz.)
8.00 + Jan Próchniak (od córki Grażyny z rodz.)
9.30 Dziękczynna w 8 r. ur. Kingi z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata życia
9.30 + Marek Skrzynecki – 4 r. śm.
9.30 + Marianna – gr. 16 (od córki Scholastyki)
11.00 + Antoni Sobieszczyk – 27 r. śm.
11.00 + Feliksa (f) Kochanowska w rocz. ur. i imienin i Władysław Kochanowski – 18 r.
śm. oraz Marek Boruczkowski
12.30  Chrzest

+ Janusz Lewandowski – gr. 12 (od szwagierki Katarzyny Miśkowiec z mężem
Stanisławem)

12.30 + Stanisław Grobelski (Koleżanki i koledzy ze Szpitala uzdrowiskowego)
Za parafię Za parafię Mszę św. odprawił ks. Krzysztof Butowski
18.00 Różaniec
18.30 + Ryszard Zmudzinski (od siostry Małgorzaty z mężem Adamem i rodz.)
18.30 O wyniesienie ks. Jerzego Popiełuszki do godności ołtarzy