Wypominki 2019

WYPOMINKI PARAFIA PW. NMP WSPOMOŻENIA WIERNYCH
W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM
LISTOPAD 2019

WYPOMINKI – NIEDZIELA – GODZ. 7.30
I PONIEDZIAŁEK – GODZ. 18.00

OGÓLNE

 

  • Za zmarłych wszystkich papieży, biskupów, prezbiterów, siostry zakonne, osoby Bogu poświęcone,
  • Za zmarłych salezjanów, z rodziny salezjańskiej, rodziców, rodzeństwo, krewnych, znajomych, sąsiadów, nauczycieli, katechetów, pedagogów wychowawców, uczniów, wychowanków, dobrodziejów duchowych
    i materialnych,
  • Za zmarłych uczestników walk o niepodległość naszej Ojczyzny
    i wolność innych narodów, poległych na frontach drugiej wojny światowej,
    w obozach i miejscach kaźni, misjach wojskowych, zamordowanych przez ościenne narody i Polaków walczących o wolność Polski,
  • Za zmarłych parafian w obecnym roku oraz spoczywających na naszych cmentarzach w Aleksandrowie Kujawskim, zmarłych z parafii naszego życia i pochodzenia, zamordowanych i wypadkach komunikacyjnych, zmarłych dzisiejszej nocy i dusze w czyśćcu cierpiące oraz polecanych
    w wypominkach:

Jadwiga, Stanisław, Krzysztof Szafrańscy, Teodora Kowalewska, Janina Politowska Zmarli z rodziny Szafrańskich, Marianna, Henryk Uberuk, Bronisława, Grzegorz Uberuk, Marianna Buczkowska, Stanisław Buczkowski, Adam Nowak, Marianna , Zygmunt Zwolińscy, Marian
i Marek Zwolińscy, Andrzej Zaganiacz, Irena , Stanisław Zaganiacz, Mirosław Górzyński, Józef Nurkiewicz, Alicja Prusaczyk, Zofia i Wojciech Lipińscy, Ryszard, Władysława, Leonard Mroczkowscy, Jadwiga, Jan Krzeszewscy Genowefa, Stanisław Wiśniewscy, Franciszek Czułkowski, Mieczysław Nowaczyk Danuta, Andrzej Wiśniewscy, Bożena, Kazimierz Borowscy, Zmarłych z rodziny Borowskich i Bednarków, Danielę
i Romualda Przybysz, Za zamarłych z rodziny Jędrzejeskich, Franciszek, Sabina, Ryszard, Stanisław Roszakowie, Jerzy Krzyżanowski, Adrian Krzyżanowski, Klaudia Liniewska, Jerzy, Gabriela Pierzchalscy, Teodora Kowalewska, Zmarłych z rodziny Pierzchalskich i Lipińskich, Genowefa Kuźniecka, Stanisłąw Kuźniecki, z rodziny Jakubców, z rodziny Kuźnieckich ,Józef Petrykowski, Barbara, Feliks, Agnieszka, Andrzej Gołębiewscy, Stanisław i Zygmunt Petrykowski, Zmarłych z rodziny Stachowiaków i Rogozińskich, zmarłych z rodziny Stefańskich, Sikorskich, Boguszów, za księży pracujących w naszej parafii, Natalia, Józef, Jerzy Irena Rzepeccy, Ignacy, Agnieszka, Maria Kaczmarek, Maria Kaczmarek, Julianna, Kazimierz, Antoni Perkowscy, Genowefa, Henryk Nowiccy, Łukasz Lewandowski, Wawrzyniec Rogiewicz, Mieczysław i Cecylia Smyk, Jerzy Smyk, Za rodzinę Rogiewiczów, Emilia Kazimierczak, Stanisław Kazimierczak, Zmarli z rodziny Kazimierczak i Mazur, Maria Klimczak, Eugeniusz Klimczak, Zmarłych z rodziny Klimczak, zmarłych
z rodziny Tokarskich, Tomasz Kostrzewski, Stefan, Zofia, Edward Szymańscy, Jadwiga Piastowska, Irena, Filip. Halina Sygit, Katarzyna Sobczak, Pelagia , Kazimierz Pomianowscy, Stefania, Ryszard Pacek, Edward Bratkowski, Aleksandra Bratkowska, Za zmarłych z rodziny Gogiewów, Bubaków, Gdowiczów, Roland Kwinta, Maciej Błaszkiewicz, Dr. Marcin Kiełbik, Marian i Władysław Jaroszyńscy, Anna Kaczmarek, Dr Jan Kacprzyk, Marian Kaczmarek, Zenon Wilmański, Prof. Piotr Prochal, Hieronim Ziółkowski, Edward Kaczmarek, Bogdan Gajdasik, Jolanta Dudek, Piotr Bumażnik, Zygfryd Okroy, Jan Kijewski, Halinę, Jadwigę, Pawła, Piotra Suczkowskich, Rodziców Pelagię i Józefa Sobczak Anielę
i Jerzego Sobczak, Lesława, Jana, Henrykę, Teresę Augustyniak, Rodziców chrzestnych Kunegundę i Władysława Sobczak, Stanisłąwa Sobczak, Zmarłych z rodziny Sobczaków i Michalskich, Piotra Stachowiak, Barbarę Józefczak, Rozalię Nalskowską, Jadwigę i Józefa Gotowicz, Mieczysława Szałkiewicz, Mariannę Dudek, Krzysztofa Oczachowskiego, Apolonia, Kazimierz, Agnieszka, Kazimierz Pluskata, Jan, Józef Sałuda Jan, Rozalia Wawrzyn, Tadeusz, Stanisława, Czesław Śmieśni, Wojciech, Anna Stanikowscy, Władysław, Antoni Stanikowscy, Jan, Joanna Rutowscy, Siostra Stanisława Wypij, Jerzego Mroczkowskiego, Władysłąwa, Jan Liberaccy, Jadwigę Gembal, Jana Szcześniewicz,Emilia Baryza, Aleksandra Baryze, Jadwigę Szcześniewicz, Ignacego Szcześniewicz, Danuta Migdalska, Ks. Leszek Tokarski, Ks Stanisław Łosiakowski, Stanisłąwa, Adam, Czesław Tokarscy, Tadeusz Gawroński, Eugeniusz Gronowski Klara Buczek, Jerzy Głaz, Irena Wiśniewska, Za rodzinę Tokarskich i  Zwierzchowskich, Lisowskich, Pawlaków, Dworskich, Kazimierz Łojko, Rodzinę Obrzezgiewicz, Mirosławę, Józefę, Władysława Zajączkowskich, Marię, Mariana Grochowskich,Genowefę, Edwarda Sztuczka, Urszulę, Leona Kozub, Zmarłych z rodziny Górskich, Zajączkowskich, Grochowskich, Kazimiera, Antoni Zatorski, Zmarłych z rodziny Zatorskich, Jadwigę Maciejewską, Mirosława Topolewska, Janina Banasiak Zdzisław Banasiak, Helena, Jan Jasińscy, Urszula, Jan Jasińscy, Roman Jasiński, Józefa, Franciszek Godlewscy, Zofia, Piotr Godlewscy, Barbara Godlewska, Leon Godlewski, Marta Mackiewicz, Mikołaj Rogowski, Adam Rogowski, Pelagia Chludzińska, Krzysztof Chludziński, Jadwiga Chludzińska, Apolinary Swięszkowski, Jan Rogowski, Jadwiga Chludzińska, Weronik, Jan Piekarscy, Eugeniusz Waligórski, Jakub Waligórski, Marianna, Stanisław Waligórscy, Stanisława Skowrońska, Stanisław Skowroński, Zofia Nurkiewicz, Jan Nurkiewicz, Leokadia, Stefan,, Bogdan Pluskota, Jacek Pluskota, Agnieszka, Kazimierz Pluskota, Józef, Helena Jaguszewscy, Doktora Józefa Stefana Jaguszewskiego, Krystynę, Stefana Tuszyńskich, Marianna, Stanisław Mogolan, Wiesław, Józefo Mogolan, Teres, Roman Kaniewscy, Sabina, Zdzisław Jaworscy, Cecylia, Józef Sadłocha, Genowefa, Wojciech Rosińscy, Benedykta Rutke, Kazimierz, Marianna Sadłocha, Wanda, Antoni, Ryszard Łątkowscy, Zmarłych z rodziny Łątkowskich, Genowefa, Barbara, Wiesława, Daniela, Stefan, Henryk Brukiewicz, Genowefę, Franciszka Marcinkowskich, Genowefę, Zygmunta Budzińskich, Donatę, Stanisława Klecha, Wiolettę Budzińską, Marcyjannę, Jana Nurkiewicz, Genowefę Budzińską Kazimierę, Franciszka Smoła, Henryka Zajączkowskiego, Marta, Andrzej Kaczmarek, Helenę, Halinę Stanisława, Władysława Sobczaków, Za zmarłych z rodziny Sobczaków, Gołaszewskich, Eugeniusza Brzezickiego, Stanisławę Wisniewską, Małgorzata, Krystyna, Janusz, Tadeusz Kazimierczak, Marta, Damazy Dobieccy, Irena, Marian Ruszek, Hanna Lipska, Jadwiga, Stanisław, Marian Gajewscy, Wanda, Józef Mietliccy, Wojciech, Zbigniew Szałek, Renata Witkowska, Henryka, Józefa Orłów, Rodzinę Kacpanow, Dariusza Kołakowskiego, Ludwik Drzycimski, Helena, Jurek, Władysław Paczkowscy , Julia, Stanisław  i zmarli z rodziny Pysura Zmarli z rodziny Mianowskich, Irena, Teresa, Wiesław Gajewscy

WYPOMINKI PARAFIA PW. NMP WSPOMOŻENIA WIERNYCH
W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM

WYPOMINKI – NIEDZIELA – GODZ. 7.30
I WTOREK – GODZ. 18.00

OGÓLNE 

  • Za zmarłych wszystkich papieży, biskupów, prezbiterów, siostry zakonne, osoby Bogu poświęcone,
  • Za zmarłych salezjanów, z rodziny salezjańskiej, rodziców, rodzeństwo, krewnych, znajomych, sąsiadów, nauczycieli, katechetów, pedagogów wychowawców, uczniów, wychowanków, dobrodziejów duchowych
    i materialnych,
  • Za zmarłych uczestników walk o niepodległość naszej Ojczyzny
    i wolność innych narodów, poległych na frontach drugiej wojny światowej,
    w obozach i miejscach kaźni, misjach wojskowych, zamordowanych przez ościenne narody i Polaków walczących o wolność Polski,
  • Za zmarłych parafian w obecnym roku oraz spoczywających na naszych cmentarzach w Aleksandrowie Kujawskim, zmarłych z parafii naszego życia i pochodzenia, zamordowanych i wypadkach komunikacyjnych, zmarłych dzisiejszej nocy i dusze w czyśćcu cierpiące oraz polecanych
    w wypominkach:

ZMARLI PARAFIANIE W ROKU 2017 (30 osób)

+ Stanisława (f) Domagała, Jadwiga Więckowska, Michał Dabrowski, Ludomira Achramowicz Rataj, Wiesław Tutkalski, Tadeusz Siedliski, Ryszard Świątkowski, Wanda Wabiszak, Andrzej Łobodziński, Józef Wyczachowski, Henryk Erbetowski, Bożena Wichrowska, Władysław Przybylski,  Jadwiga Cichocka, Stefan Nowak, Barbara Magolan, Wiktor Doligalski, Robert Zaborski, Kazimiera Gołębiewska, Alicja Janicka, Stanisława Kwiatkowska, Jadwiga Kuraczyk, Jan Maśliński, Aleksandra Kalota, Andrzej Błasiński, Andrzej Talpa, Janina Kotlarz, Wiesław Magolan, Teresa Świeczkowska, Kazimiera (f) Centkowska.

z rodz., Śliwińskich, Kwaśniewskich, Marców, Kusów, Bolków, Junka, Jurków, Kołodziejczyków, Ciepłuchów, Gawdzików, Barnik, Sajna, Jan
i Stanisława Telega, Antoni i Jadwiga Meyer, Walkiewiczów, Mozga
i Biegalskich, Mruków, Kłanieckich, Szczepankiewiczów, Janinę Pustułkową i Helenę Kosiorek, Urbanów, Czajkowskich, Mizgiertów, Głazków, Baranków, Basiowów, Radke, Jakubiec, Janachowskich, Siejka, Buszkiewiczów, Jaworowskich, Karczewiczów, Ilnickich i Madrych, Patraczów, z rodz. Grudzińskich, Janczarskich, Andrzejewskich, Goszczyków, Kondziołków, Słowińskich, Piechowiaków, Ostrowskich, Urbanów, Sobeckich, Kucharskich, Wojsznisów, Cukier, Mokrzyckich, Tadeusz Bocian, Aldona Machaczyk, Rafał Lewandowski, Jan, Helena, Franciszek Pacześniak, Józefa(f) i Franciszek Zawadzki, Katarzyna, Jan, Halina, Artur Jaworowscy, Zofia,  Karłowska i Alicja Konarska i Urszula Babuszewska, z rodz. Babis i Stańko, z rodz. Spoz, Samulak, Janisz  Janina i Władysław Cholewa, Ludwika i Franciszek Lassner, Ryszard Cholewa, Jan i Bożena Roll, Zbigniew Wrzałkowski, Mariusz Klukowski, Zofia Wotrich + z  rodziny:  Ładyków + Markowskich + Żaków + Roszkowskich, + Kiejków + Samojlików + Moniuszków + Chodukiewiczów + Małyszków+ Kukuciów + Pilewskich + Dziewiątkowskich + Golonka + Paprockich + Markowskich + Ładyszewskich + Czarnieckich + Trusów + Adaszczyków + Bogdanów + Prababcie  + Pradziadków + Babcie + Dziadków + Ciocie + Wujków + Rodziców chrzestnych zmarłych rodziców: Władyslawa(f) i Czesław, bracia: Stanisław, Tomasz, Antoni, siostra: Teresa, z rodz.: Terlikowskich, Rozwadowskich, Czesław i Marianna + z  rodziny:   + z  rodz. Balcerzaków i Lelitów, Przybylskich i Matuszewiczów  + z  rodziny: Gruba, Kulczynskich, Szkoda, Jankowskich, Kaczmarek,  Jadwiga, Józef Siuscy, Stefania i zmarli z rodziny Zawadzkich, Zmarli z rodziny Łypków, Marianna, Halina, Eugeniusz Wiśniewscy, Piotra Stachowiaka, Irenę i Stefana Czupryniak, Janinę, Władysława, Stanisława, Halinę Sobczak, Władysławę, Juliana Gołaszewskich, Irenę, Stanisława, Izabelę Romana Stachowiaków, Leokadię, Edwarda Kawczyńskich, Sabinę Sopel, Gienka Brzezickiego, Helenę, Michała Białkowskich, Martę, Zdzisława Kaczmarków, Pelagię, Józefa Sobczaków, Leszka Augustyniaka, Stefana Kłosa, Za zmarłych
z rodziny Sobczaków, Stachowiaków, Gołaszewskich, Kubińskich, Michałowskich, Gapińskich, Dorota Kiszkowiak, Katarzyna, Dariusz
i Stanisław Sobczak, Barbara, Bronisław Kowalczyk, Bartosz Stefański, Maria, Stefa, Roman Dobrzyniak, Marianna, Jan Borkowscy, Stanisława Michalak, Karol, Anna Lewandowscy, Teresa i Wiktor Żurawscy, zmarli
z rodziny Żurawskich, Matusiaków, Robert Pilewski, Zmarli z rodziny Pilewskich, Bielińskich, Sabina Wawrzyniec, Andrzej Romanowski, Władysława i Kazimierz Sobczak, Olech i Lech Mikulscy, Jan , Janina Mikulscy, Paweł i Julia Świta, Józef Grabowski, Helena z rodziny Antoszewskich, Zmarli z Rodziny  Hołtynów i Gołębiewskich, Franciszka, Marcin, Bolesław, Klara, Jerzy Chojnaccy, Tadeusz, Janina, Józef Domańscy, Maria Kowalkowska, Honorata Skarbek, Stanisław Skarbek, Tadeusz Skarbek, Katarzyna Krzemińska, Wacław Krzemiński, Andrzej Krzemiński, Marianna Krzemińska, Bolesław Krzemiński, Krystyna Raczyńska, Franciszek Raczyński, Marian Raczyński, Jadwiga Dziedzic, Halina Bąk, Elżbieta Krzemińska, Helena Romanowska, Maria Neifer, Krystyna, Zygmunt , Wiesław Sygit, Jan, Janina , Jan Buszka, Stanisława, Adam Rorat, Mirosława, Dariusz Kujawa, Amalia Di Politi, Filomena Ruoko, Józef Hetman, Leszek Bednarczyk, Marzena Stypuła, Stanisława Misztal, Marianna Rak, Stanisław Wiącek, Janina Brzezińska, Edward Brzeziński, Katarzyna, Jan Żelazny, Waleria, Stefan , Helena , Bronisław, Stanisław Bejger, Agnieszka Bejger, Zdzisław Ciechanowski, Aleksandra, Jan, Janusz, Zygmunt Stanny, Irena, Nikodem Śmigielscy, Jadwiga, Antoni Czyżewscy, zmarli z rodziny Czyżewskich i Mikołajewskich, Edward, Władysława Mendelewscy, zmarli z rodziny Mendelewskich
i Wronieckich, Bogdan Rogiewicz, Stefania Rogiewicz, Kazimierz Świtoński, Wanda Świtońska, Ewa Świtońska, Michał Brejda, Piotr, Jan, Bonifacy, Marianna, Andrzej, Jadwiga Wiśniewscy, Ks. Mieczysław Teleman, Ks. Zbigniew Mroczkowski, Ks. Stanisław Salamonowicz

Kazimierz, Tadeusz i wszyscy zmarli z rodziny Błaszkiewiczów i Miazgów, Marianna, Eugeniusz, Halina Wiśniewscy, Barbara Magolan, Piotr Magolan, Jerzy, Hilary, Daniel, Stanisław Łosiakowscy, Jadwiga Łosiakowska, Marianna, Maricin, Zygmunt Zaborowscy, Jadwiga Pluskota

Stefan Iglewski, Zofia, Wacław Białkowscy, Danuta, Paweł Zygmańscy

Genowefa, Paulina, Marian, Piotr, Maria, Józefa, Alicja, Joanna, Eugenia, Eugeniusz, Franciszek, Maria, Salomea, Teresa z rodziny Lewickich- Janiana, Hanna , Julia, Antoni, Barbara z rodziny Wysoczańskich: Maria, Emil, Izydora, Michał , Jarosław, Zenon, Teodor, za dzieci nienarodzone

Ryszard Skalski, Marianna, Józef Wypij, Salomea Wasylik, zmarłych
z rodziny Skalskich,Zdzisław, Józefa, Irena, Władysław, Józef Nasińscy
i zmarli z tej rodz Henryka, Alojzy  Gawineccy, Janina, Władysław, Stefan Borowiccy i zmarli z rodziny Bratkowskich, Regina Renk, Adam, Marek,

Stefania, Władysław , Jan , Gabriela, Jerzy i Jadwiga Pierzchalscy, Urszula, Wacław , Krystyna, Eugeniusz i cała rodzina Wlazło, Teodora Kowalewska, Mieczysława i rodzina Szparagów, Kamila Kruszewska, Dorota Rybicka, cała rodzina Szczęsnych i Urbańskich, Bieniasów i Nurkiewiczów, Jerzy, Marcjanna, Józef, Stefan Rogozińscy, Józefa, Franciszek Stachowiak, Barbara, Feliks Gołębiewscy, Józef Petrykowski, zmarli z rodz Stachowiaków i Rogozińskich, za dusze kapłanów z tej parafii, Czesław  Sienicki, Stanisława Sienicka, Adam, Anna Krawiec
z rodziny Moczulskich, Sienickich, Krawców, Łuczków Jan, Wiktoria Ogrodowscy, z rodz. Paczkowskich, Marianna, Józef, Kulpa, Maria, Leon Witol Bazała, julian Bazała, Jan Apolonia, Antoni, Aleksander Niemiałkowscy, Danuta i Zygmunt Derulscy, Helena i Kazimierz Sedlaczek, Dziadkowie z rodz. Bazałów i Niemiałkowskich

WYPOMINKI PARAFIA PW. NMP WSPOMOŻENIA WIERNYCH
W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM

WYPOMINKI – NIEDZIELA – GODZ. 9.00
I ŚRODA – GODZ. 18.00

OGÓLNE 

  • Za zmarłych wszystkich papieży, biskupów, prezbiterów, siostry zakonne, osoby Bogu poświęcone,
  • Za zmarłych salezjanów, z rodziny salezjańskiej, rodziców, rodzeństwo, krewnych, znajomych, sąsiadów, nauczycieli, katechetów, pedagogów wychowawców, uczniów, wychowanków, dobrodziejów duchowych
    i materialnych,
  • Za zmarłych uczestników walk o niepodległość naszej Ojczyzny
    i wolność innych narodów, poległych na frontach drugiej wojny światowej,
    w obozach i miejscach kaźni, misjach wojskowych, zamordowanych przez ościenne narody i Polaków walczących o wolność Polski,
  • Za zmarłych parafian w obecnym roku oraz spoczywających na naszych cmentarzach w Aleksandrowie Kujawskim, zmarłych z parafii naszego życia i pochodzenia, zamordowanych i wypadkach komunikacyjnych, zmarłych dzisiejszej nocy i dusze w czyśćcu cierpiące oraz polecanych
    w wypominkach:

ZMARLI PARAFIANIE W ROKU 2018 (55 osób)

+ Anna Jarecka, Zdzislaw Romanowski, Maciej Zatarski, Zdzisław Sobieraj, Janina Kminikowska, Danuta Sobczak, Halina Smoła, Mirosława (f) Małecka, Zofia Wisniewska, Jerzy Rzepecki, Leszek Sokołowski, Paweł Kwiecień, Zbigniew Tarzyński, Robert Kozłowski, Żaneta Sienicka, Irena Chojnacka, Adam Janecki, Zenon Młynarczyk, Alicja Prusaczyk, Krystyna Dwojak, Maria Wasielewska, Stanisław Kuligowski, Jadwiga Lewandowska, Andrzej Wyborski, Roman Zaremba, Zygmunt Kłos, Helena Oborska, Tadeusz Pacek, Zbigniew Kowalski, Marek Podolak, Stanisław Sadowski, Feliksa (f) Kochanowska, Kazimiera Dryps, Maria Kuczynska, Elżbieta Podczaska, Leszek Smieszny, Anna Ciarkowska, Jerzy Krzyżanowski, Tomasz Krupa, Wanda Sławianowska, Zenona (f) Ziółkowska, Waldemar Wiśniewski, Ks. Stanisław Łosiakowski, Marian Kołodziejski, Tomasz Gajewski, Henryk Kowalski, Beniamin Kołodziejski, Leszek Młynarczyk, Irena Marcinkowska, Hanna Wisniewska, Janusz Staszyński, Antoni Waśko, Łucja Kozłowska, Grzegorz Żychlewicz, Genowefa Maciejczak.

Dominika Wesołowska, Józef Brzeziński, Józefa i Władysław Wesołowscy, Zdzisław Bujalski, Stanisława Maciejewska, Walentyna
i Antoni Piotrowscy, Marianna, Franciszek, Marcin Danielewscy, Wiktora, Wincenty, Danuta, bracia i bratowe z rodziny Polatowskich, Stanisław, Józef, siostry i bracia z rodziny Groncikowskich, Annę Groncikowską

Mariusza Zając, Zofię Gąsiorowską, Jana i Zofię Kotlarz i za całą rodzinę Kotlarzy, Zdzisław i Franciszka i za całą rodzinę Drużyńskich Maria, Zygmunt, Marian, Mirosław Zwolińscy, Anna i Eugeniusz Duszyńscy, Antoni, Maria, Józef, Jan, Zygmunt, Sabina Chrapieccy, Mirosław, Stefan, Jadwiga Najdek, Wojciech, Wiktora, Kazimierz Kaska, Jan i Waleria Jaszczyszyn, Stanisław i Kamila Buszka, Marzena Walasińska, Jerzy Więckowski, Janina ,Wacław Borowscy, Jadwiga, Feliks Borowscy, Zmarli z rodziny Gronetów i Borowskich, Kazimiera , i Tadeusz Sołtysiak, Zmarli z rodziny Sołtysiaków, Barbara, Paweł Płoscy, Mieczysław, Damicela Ćwiklińscy, Marek Próchniak, Władysława, Józef , Andrzej Chojnaccy, Maria, Władysław Jóźwiak, Stanisława, Aniela, Andrzej Bober, Marianna, Józef Zdybel, Tadeusz Gutowski, Eugeniusz Skonieczny, Ks. Stanisław Salomonowicz, Hanna Metryka, Monika Zagusta, Celina Kulpa, Daniel Łuczkiwicz, Marian Gerka, Z rodziny Mazurów i Stanickich, Janinę
i Franciszka Koralewskich, Anielę i Kazimierza Rybskich, Helenę i Józefa Ruszczyk, Irena i Henryk Mroczkowscy, Wiesław i Patryk Gawrońscy, Helena i Edward Groncikowscy, Józef , Irena Gawrońscy, Konstanty
i Waleria Groncikowscy, Jadwiga i Henryk Żbikowscy, Maria i Andrzej Mądrowscy, Zofia i Władysław Lewandowscy, Władysław Niewiadomski, Mieczysław i Jan Lewandowscy, Zygmunt Gołębiewski, Zofia, Czesław, Kazimierz Bułak, Waldemar Golenia, Wanda i Teodor Kulpa, Stanisław, Irena, Jan, Franciszek, Franciszka, Józef, Zofia zmarli z rodziny Wojciechowskich i Pikulskich, Józef, Jadwiga, Marian, Bożena, Wojciech, Michalina, Antoni, Franciszka zmarli  z rodziny Wiślickich i Kontowiczów, Andrzej Kuźbik Janina i Adam Rogiewicz, Krystyna Wyborska, Stanisław Wyborski, Andrzej Wyborski, Genowefa Maciejczak, Tadeusz, Władysława, Jan Pacek, Władysław, Stanisław Bryl, Władysławę, Bronisława, Henryka Wencel, Jerzego Chojnackiego, Tadeusz Żołnierek, Jan Guziak, Antoni, Katarzyna Białkowscy, Bronisława i Józef Różańscy, Jadwiga i Stanisław Szuleccy, Zdzisława i Józef Szuleccy, Agnieszka
i Antoni Błajet, Jerzy Paprocki,  Władysław Paprocki, Elżbieta Bednarz, Michał Bednarz Stanisława, Stanisław, Michał Kasperscy, Henryk Gralak, Wiktoria, Józef, Salomeia, Zygmunt Gmińscy, Irena i Edward Różańscy, Mariana Olchawę,  Zmarłych z rodziny Olchawa i Różańskich, Stanisława Stankiewicza, Stefan Nowa, Joanna, Tadeusz, Andrzej  Nocuń, Maria
i Stanisław Rutkowscy, Paweł Pluskota, Jan Ogrodowski, Grzegorza Drużyńskiego, Józef i Anna Zielińscy, Józef i Zofia Kłos, Franciszek
i Marian Hołtyn, Łucję Morawską, Władysława Morawskiego,  Jerzego Borkowskiego za zmarłych z rodz. Morawskich, Borkowskich, Kotrychów, Sylwestra, Lucyny, Mieczysława, Janusza Stachowiak, Jadwiga, Hipolit, Zenon Kulpa, Stanisława i Stanisław Łęga, Marcyjanna, Wincenty, Czesław Kułakowski, Marianna Paczkowska, Regina, Jan,  Józef Szuleccy ,Stefan Borowicki, Tadeusz Langer, Zenon Kulpa, Ewa Szczęsna, Alina Przybylska, Krystyna, Krzysztof Zamarek, Maria Chełminiak, Józef Chełminiak, Eugenia, Tadeusz, Krzysztof Rogalscy, Tadeusz Skraba, Leszek, Jolanta, Ryszard Broniewicz, zmarli z rodziny Waszaków
i Rogalskich, Helena Bałakier, Maria Bałakier, Katarzyna Bałakier, Adam Bałakier, Julian Bałakier, Dominika Wesołowska, Józef Brzeziński, Krystyna, Jan, Henryk Michalscy, Stanisława, Jan Graczyk, Pelagia, Jan Michalscy, Jadwiga Stankowska, Zygmunt Kłos, Leokadia ,Aleksander Łupina, Tadeusz Kotowski, Henryk Nurkiewicz, Irena, Franciszek, Antoni Nurkiewicz, Jan Nurkiewicz, Irena, Stanisław Dąbrowscy, Ryszard Banaszczyk, Stanisława Szymańska, Maciej Przybylski, Aleksandra Przybylska, Halina Gawłowska, Zofia, Zenon Białkowscy, Agnieszka, Kazimierz Białkowski, Marianna, Józef Brożyna, Kazimierz Skorupa Helena, Wacław Litwiccy oraz zmarli z rodziny, Marianna, Wojciech Skorupa, Rodziców Janinę, Henryka Szpyrów oraz brata Jana i dziadków, Władysławę  i Stanisława Sucheńskich oraz Ryszarda i Czesława, Marek, Antoni, Stefan Karczyńscy, Szymonek Sobierajski, Helena, Władysław Dudek, Andrzej, Krystyna Wyborscy, Kazimierz, Janusz, Józef, Stanisław, Stanisława Pietrzak, Franciszek, Marianna Wienconek, Kazimierz Kłos, Feliks, Elżbieta Wypij, Zmarłych z rodziny Merdzików, Tomczyków, Ziętarów, Sobczaków, Krzemińskich, Raczyńskich, Anielę i Franciszka Kowalskich, Brygidę Grabowską, Ilonę Nowicką, Stanisława, Stanisław Wochna, Anastazja, Józef Wochna, Marcjanna, Jan Kornaccy, Aurelia, Bogdan, Robert, Stanisława, Tadeusz  Tuchowicz, Helena, Radzisław, Antoni Kędziorscy, Władysława, Ignacy Kłosowscy, Helena, Stanisław Zielińscy, Mieczysław Górka, Helenę, Stanisława Marciniak, Zofię, Henryka, Józefa, Aleksandrę Michalak, Jana, Eugeniusza Molende, Eleonorę i Piotra Trawińskich, Wacława, Magdalenę, Henryka, Tomasza, Bronisławę Nowackich, Jana, Franciszka Jędrzejczak, Stefana Włodarskiego, Józefa, Mariannę, Monikę, Jana, Stawickich, Zofię Włodarczyk, Janinę Hoffmann, Halinę, Janinę Zarazik, Edwarda, Wandę, Stanisława Kulińskich, Cecylię Malinowską, Natalia i Zygmunt, Mikołajczak, Katarzyna i Józef Karaśkiewicz, Szczepan, Zofia, Irena, Józef Mikołajczak, Izabela, Henryka, Adaś, Agnieszka, Wojciech Karaśkiewicz, Zofia i Tadeusz Szopa, Waleria Kulińska, zmarli z rodziny Mikołajczaków, Błachowiczów, Karaskiewiczów, Nikowskich Maria i Antoni Stępkowscy, Siostra Aldona Stępkowska, Ks. Stanisław Stępkowski, Józefa, Franciszek Stępkowski, Stanisław Witoński, Franciszka, Jan Witońscy, Maria, Mateusz Kobus, Celina, Katarzyna Bałkier, Helena Marcinkowska, Agnieszka, Feliks Kuligowscy, Małgorzata Józefczak, Henryk Józefczak, Zosia, Stanisława, Leon Józefczak, Stanisława, Jan, Stefan Łuczyńscy, Władysława Mirowska, Czesław Romanowski Paulina, Stefan Jakubczak, Helena i Mieczysław Brożek, Irena, Stanisław Deręgowscy, Krystyna Mrozińska, z rodz. Pochylskich i Okońskich

 

WYPOMINKI PARAFIA PW. NMP WSPOMOŻENIA WIERNYCH
W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM

WYPOMINKI – NIEDZIELA – GODZ. 9.00
I CZWARTEK – GODZ. 18.00

OGÓLNE 

  • Za zmarłych wszystkich papieży, biskupów, prezbiterów, siostry zakonne, osoby Bogu poświęcone,
  • Za zmarłych salezjanów, z rodziny salezjańskiej, rodziców, rodzeństwo, krewnych, znajomych, sąsiadów, nauczycieli, katechetów, pedagogów wychowawców, uczniów, wychowanków, dobrodziejów duchowych
    i materialnych,
  • Za zmarłych uczestników walk o niepodległość naszej Ojczyzny
    i wolność innych narodów, poległych na frontach drugiej wojny światowej,
    w obozach i miejscach kaźni, misjach wojskowych, zamordowanych przez ościenne narody i Polaków walczących o wolność Polski,
  • Za zmarłych parafian w obecnym roku oraz spoczywających na naszych cmentarzach w Aleksandrowie Kujawskim, zmarłych z parafii naszego życia i pochodzenia, zamordowanych i wypadkach komunikacyjnych, zmarłych dzisiejszej nocy i dusze w czyśćcu cierpiące oraz polecanych
    w wypominkach:

Halina i Zygmunt Sygit, Marianna i Władysław Romanowscy, Stanisław Graczyk, Ks Henryk Szydlik, Władysława, Władysław Mrozińscy, Anna, Walenty, Józef, Stanisław, Włodzimierz, Wiesław Borkowscy, Anna, Eugeniusz Duszyńscy, Zofia, Jan Kotlarz, Karolina, Stanisław Wąs, Helena, Wacław, Stefania Maron, Janina, Adam, Leszek Madaj, Jadwiga Stefańska, Regina, Jan, Roman Zaremba, Wanda, Eugeniusz Chojnaccy, Teresa, Alfons, Stanisław, Zygmunt Przybyszewscy, Bronisława, Feliks, Anna, Józef, Kazimiera, Leon, Elżbieta, Antoni, Stanisława, Stefan, Regina, Kazimierz, Mieczysław Psuty, Janina, Zygmunt Hołtyn, Jan,  Bronisława Kowalewscy, Leokadia, Stanisława, Jan , Czesław ,Halina Galasińscy, Paulina, Wawrzyniec, Stefan, Bruno, Małgorzata Teske, Aleksandra Świerc, Jan, Roman, Halina Masłowscy, Maria, Bogdan Lewiccy, Helena, Alojzy, Maciej, Wojciech, Andrzej, Ryszard Cacha, Helena, Kazimierz Stomporek, Zofia, Marian Piniarscy, Bogdan, Teresa Królikowscy, Jadwiga, Franciszek Kręgelewscy, Aleksander Lontkowski, Maria Łęgowska, Barbara Dąbrowska, Maria, Stefan Mrozowscy, Małgorzata Skonieczna, Mariusz Mełnicki, Marek Jabłoński, Wiesława , Wiesław Grzegorek, Edward Szymanski, Alina, Wacław Michalak, Cecylia Lewandowska, Jan Lewandowski, Tomasz Gajewski, Jadwiga, Grzegorz, Marek Cichocki, Maria, Kazimierz, Jan Cichocki, Pelagia, Józef, Jan Kijewscy, Józefa, Ludwika Gajewskie, Zmarli z rodziny Cichockich, Kijewskich, Gajewskich, Marianna, Henryk Uberuk, Bronisława, Grzegorz Uberuk, Marianna, Stefan Buczkowscy, Stanisław Buczkowski, Adam Nowak, Paweł Nowak, Józef Nurkiewicz, Mieczysław Rogalski, Grzegorz Uberuk, Czesław Winiecki, Maria i Kazimierz Winieccy, Danuta i Paweł Zygmańscy, Irena, Stanisław, Andrzej Zaganiacz, Jan, Józef , Czesława Słomczewscy, Barbara Krakowiak, Bożena Grarcikowska, Teodor Grzankowski, Wanda i Franciszek Grochulscy, Wiesław Laskowski, Urszula Wróblewska, Ks. Kazimierz Furdyna, Ks. Stanisław Salamonowicz, Jan Kacprzyk, Maria Korpalska, Elżbieta Dąbczyńska, Jolanta Mielczarek, Elżbieta Paczkowska, Janusz Bachorski, Zofia, Kazimierz Bachorscy, zmarli z rodziny Bachorskich, Wanda Suchara, Stanisława , Józef Kujawa , Marian Kujawa, Alicja, Stanisław Gralak, Janina, Paweł Dymek, Jan Paś, Witold Sztyler, Jan, Barbara, Janusz Budzińscy, Wacław Cierpisz, Jerzy Kotlarz, Władysława, Stanisław Sztyler, Krystyna, Władysław Lisieccy, Zbigniew Gryc, Teresa Dymek, Franciszek Rynicki, Urszula Wlazło, Beniamin Kołodziejski, Dominika Ochocińska, Helena Olbrych, Kazimiera, Urszula, Stefan Włodarscy, Władysław i Józef Krzemyccy, Zmarli z rodzin Włodarskich, Ochocińskich, Krzemyckich, Majchrzaków, Trafalskich, Olesińskich, Nechrebeckich, Zielińskich, Sucharów, Płończyńskich, Iwińskich, Kruszków, Krzysztof Oczachowski, Zbigniew Ostrowski, Irena Olszewska, Helena Parzybut, Ryszard Małecki, Księża: Michał Wałek, Józef Król, Kazimierz Cichecki, Leon Walaszek, Jan Sposób, Stanisław Salamonowicz i Kazimierz Furdyna, Katarzyna, Antoni Jakubiec, Józef Brzeziński, Anna, Jan Flis, Stanisława, Maciejewska, Regina Radziszewska, Wojciech Bieganowski, zmarli z rodziny Jakubców, Brzezińskich, Błachowiaków, Kiełbasów, Banaszaków Dominika Wesołowska, Emilia Pokorzyńska, Teresa, Mieczysław Lewandowscy, Antonina , Józef Maciejewscy, Kamila, Czesław Pokorzyńscy, Władysłwa Lewandowski, Marianna Krajewska, Dziadkowie Szydłowscy i  Pokorzyńscy, Bartosz Korzyński, Księża Jan Matusiak, Stanisława Salomonowicz, Stanisława, Henryk Krzemińscy, Edward Krzemiński, Józefa, Przemysław, Franciszek Stachowiak, Józefa, Stanisław Szwałek, Katarzyna, Anastazja, Jan Robak, Janusz, Waldemar, Teresa Obura, Krystyna Roszak, Krystyna Werner, Kazimierz Kasprzak, Stanisława, Jan Kasprzak, Stanisława , Kazimierz Jaworski, Kazimierz Jaworski, Dariusz Pruszyński, Maria, Zbigniew Pruszyńscy, Wojciech Pruszyński, Henryka Szota, Jan , Kazimierz Grącikowscy, Ewa, Adam Marek, Kazimierz Raszka, Zdzisław Grzybowski, Stanisław, Julianna Korzeniewscy, Pelagia, Mieczysław Grzybowscy, Weronika, Wiktor Kejna, Zmarli z rodziny Kejna, Eugeniusz, Maria Gapińscy, Stefan, Zenona Dominiak, Wiesław Politowski i jego rodzice, Stanisław , Leon Szparaga, Genowefa Igras, Karolina, Jan Szwedo, Aleksander, Bronisława, Józef, Anna , Aniela, Czesław, Halina, Maria Szparaga, Halina Dobrzelecka, Zmarli z rodziny Dobrzeleckich, Zofia Szwedo, Franicszek Szwedo, Aniela Igras, rodzina Igras, rodzina Szparagów, Barbara, Artur Kaluzińscy, Irena, Stanisław Rogowscy, Zofia, Stanisław Kaluzińscy, za rodzinę Kaluzińskich i Rogowskich, Marianna, Stefan, Stanisław Buczkowscy, Marianna, Bronislawa, Henryk, Grzegorz Uberuk, Irena, Stanisław, Andrzej Zaganiacz, Roman , Józef Nurkiewicz, Barbara Krakowiak, Aniela, Sylwester Okrasińscy, Aniela, Czesław, Adam Nowak, Jadwiga, Czesław Styczek+ Dominik, Wincenty, Petrykowski, Bronisława Liberadzka, Czesław, Maria, Kazimierz Winieccy, Mirek Zwoliński, Barbara, Artur Kaluzińscy, Irena, Stanisław Rogowscy, Zofia, Stanisław Kaluzińscy, Janina , Stanisław, Tadeusz Kaluzińscy, Klara i Tomasz Bajerscy, Stefania i Henryk Czyżewscy, Danuta, Antoni, Zygmunt Nowakowscy, Barbara Bednarek, Halina, Ryszard Wasilewscy, Maria, Hanna , Władysław Linowscy, Józefa, Barbara, Danuta, Zygmunt Rogowscy, Cecylia Lewandowska, za zmarłych kapłanów, Zofia i Lesław Jaskulscy, Marta Kulpa, Piotr , Rajmund, Anna, Feliks Szwajkowscy, Zofia, Zygmunt, Zyteczka, Eugenia, Jerzy, Julia Brodzcy, Weronika, Edwin Taglewscy, Jarosław Kobielak, Anastazja, Jan Kamińscy, Anna, Jan Hoffman, Leon Ceglarz, Stefania ,i Zenon Słomscy, Cili Dicz, Marian Włodarski, Wiesław Graban, Renata Orłowska, Wszyscy z rodziny Brodzkich, Dobrowolskich, Slepowrońskich, Taglewskich, Szwajkowskich, Bronisława Tabeńska

Eugeniusz, Jan, Salomea Łykowscy, Adam, Anna, Józef Anna Krawiec, Jan, Mikołaj, Apolonia Łuczko, z m. z rodz. Grondziszów i Chornetów 

WYPOMINKI PARAFIA PW. NMP WSPOMOŻENIA WIERNYCH
W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM

WYPOMINKI – NIEDZIELA – GODZ. 10.30
I PIATEK – GODZ. 18.00

OGÓLNE 

  • Za zmarłych wszystkich papieży, biskupów, prezbiterów, siostry zakonne, osoby Bogu poświęcone,
  • Za zmarłych salezjanów, z rodziny salezjańskiej, rodziców, rodzeństwo, krewnych, znajomych, sąsiadów, nauczycieli, katechetów, pedagogów wychowawców, uczniów, wychowanków, dobrodziejów duchowych
    i materialnych,
  • Za zmarłych uczestników walk o niepodległość naszej Ojczyzny
    i wolność innych narodów, poległych na frontach drugiej wojny światowej,
    w obozach i miejscach kaźni, misjach wojskowych, zamordowanych przez ościenne narody i Polaków walczących o wolność Polski,
  • Za zmarłych parafian w obecnym roku oraz spoczywających na naszych cmentarzach w Aleksandrowie Kujawskim, zmarłych z parafii naszego życia i pochodzenia, zamordowanych i wypadkach komunikacyjnych, zmarłych dzisiejszej nocy i dusze w czyśćcu cierpiące oraz polecanych
    w wypominkach:

 

ZMARLI PARAFIANIE W ROKU 2019 (33)

Honorata Wójcik, Wanda Brzezińska, Andrzej Zganiacz, Jan Urbański, Tadeusz Grabowski, Danuta Wiśniewska, Regina Jaworska, Piotr Cyganski, Grzegorz Chełminiak, Barbara Płandowska, Teresa Obara, Gabriel Brożek, Ewa Olejniczak, Renata Wszelaka, Beata Stodólska, Jadwiga Zbikowska, Irena Szulecka, Leszek Wiśniewski, Zdzisław Zgliński, Adam Markowski, Kazimierz Skorupa, Władysława (f) Borowicka, Wojciech Romanowski, Jan Szcześniewicz, Marianna Guszpit, Halina Wiśniewska, Władysława (f) Zygmańska, Bożena Gradowska, Ryszard Kurkowski, Irena Jach, Franciszek Rynicki, Marian Jentczak, Jadwiga Łosiakowska, Eugeniusz Kuźniacki, Krystyna wiśniewska, Michał Witkowski, Janina Polanowska

Krzysztof, Stanisława Gumińscy, Ryszard, Maria Szopa, Robert, Zdzisław, Dominika , Jan Sobieraj, Z rodziny Sobieraj i Dobrzeleckich, Wacław Lewandowski, z rodziny Lewandowskich, Rodziców Nowaków, z rodziny Nowaków, za wszystkich znajomych sąsiadów Nowaków i Kulpów, Barbara, Artur Kaluzińscy, Stanisław Szparaga, Irena, Stanisław Rogowscy, Zofia, Lesław Jaskulski, Anna Wendykowska, Monika Jaskulska, Jerzy Chlenicki, Genowefa Maciejczak, Eugenusz, Marianna Gapińscy, Stefan ,Zenona Dominiak, Wiesław Politowski i rodzice, Józef, Marianna, Jadwiga , Eugeniusz Machtyl, Antoni, Cecylia, Józef Nyc, Zdzisław Golenia, Józef Miernik, Zofia, Jan Frańczak, Władysława, Roman Miernik, Zdzisław Ziółkowski, Edward Ode, za  zmarłych z rodziny Frańczak, Miernik, Janik, Sochów, Marianna, Kazimierz Grabowscy, Antonina, Henryk Grabowscy, Zofia , Jan Pecyńscy, Pelagia, Andrzej Włodarscy, Genofewa, Stanisław Promińscy, Kazimierz Urbański, Marianna, Czesław Pacek, Stanisława, Jan,  Mieczysława Pacek, Jadwiga Rogowska, Janina, Franciszek Urbańscy, Władysława, Henryk, Bronisław Wencel, zmarłych z rodziny Węclów
i Machtylów, Waleriana Juśko, Zmarłych z rodziny Juśków, Józefa, Jan Liwak, Klara, Ryszard Rosińscy, Daniel Witoński, Helena, Stanisław Wieczorek, Zdzisław Wieczorek, Zofia Gołąb, zmarłych z rodziny Witońskich i Wieczorków, Wanda, Władysław Nowak, Rościsław, Tomasz Stefaniuk, Marianna, Jan ,Bronisław , Przemysław Wieczorek, Zdzisław Wroński, Helena Blok, Helena, Bronisław, Czesław Zglińscy, Władysław Liniewski, Roman Szydłowski, Lucjan Klata, Helena, Franciszek Kubiccy, Magdalena, Stanisław Kubiccy, Stanisława Antoszewska, Jan Sobczak, Alina , Stanisław Maciejczyk, Irena, Teodor Kacprzak, Ewa, Marian Kacprzak, Janina, Antoni Madajczyk, Barbara, Jerzy Urbańscy, Teresa Kacprzak, Marianna Bącaslska, Franciszka , Feliks Kubiak, za zmarłych
z rodziny Kubiak i Lewandowskich, Katarzyna, Jan Śmieszny, Jania Kołodziejska, Eugeniusz Kołodziejski, Jacek Adamczyk, Zbigniew Wojciechowski, Mieczysław Kamiński, Bolesław i Stanisław Kościerzyńscy, Edward Wójcik, Waleria, Józef Kubiak, Gertruda, Mateusz Kulpa, Józef Wójcik, zmarli z rodziny Kowalewskich, Wiśniewskich, Chmielewskich, Katarzyna Wójcik, zabite, nienarodzone dzieci, Irena Sołtysińska, Eugeniusz Sołtysiński, Helena Zakrzewska, Andrzej Sołtysiński, Józefa, Stanisław, Jan , Tomasz , Tadeusz Wojtowicz, Wiesława, Jan , Eugeniusz Staniccy, Siostra Maria Pizoń, Ksiądz Józef Baranowski, Zmarłych z rodziny Zdybłów, Pizoń, Stanickich i Wojtowiczów, Paweł, Leon, Irena Cygański, Jan Ogrodowski, Zmarli z rodziny Cygańskich, Ogrodowskich, Wąs, Zofia , Czesław Bałuk, Wanda, Gabriel  rodzina Lewandowskich, Mariusz, Edward Karpiński, Regina, marian Safian, Wojciech Przybysz, Zmarłych z rodzin Rewers, Safian, Przybysz, Paradowskich, Maciej, Kazimiera, Antoni Letarscy, Helena, Franciszek , Anna ,Ireneusz, Jan Serdak, Helena, Stefan, Magdalena Gralewicz, Jolanta, Franciszek Kaczmarek, Stanisław Kłosowski, Jadwiga, Stanisław Łaszczyk, za dziadków Wochna, Ryszard Richter, Ryszard Sikorski, Jan , Julian , Marianna, Franciszka, Za rodzinę Migdalskich, Jadwiga Grochowina, Bogdan, Cecylia, Zygmunt Stefanowski, Mieczysława, Tomasz, Wacława Małeccy, Alicja, Zdzisław, Wojciech  Grobelscy, Bożena Kamińska, Bronisław Studziński, Alicja, Mieczysław Mierzejewscy, Ewa, Leszek Bogaccy, Tadeusz, Zofia Gajewscy, Jan, Anastazja Wołoszczak, Rodzeństwo Stanisława, Pawła, Tadeusza, dziadków Tomaszewskich i Wołoszczaków, Józef, Bronisława, Franciszka, Jan Żerebeccy, Za cała rodzinę Żerebeckich, Stefania, Tadeusz Niemczyk, Janina, Jozef Kowalik, Katarzyna, Walenty Niemczyk, Jerzy Otlewski, Danuta, Mieczysław Drużyńscy, Elżbieta Otlewska, Stanisława, Jozef Simińscy, Jozefa, Stanisław Seroccy, Marianna Simińska, Helena Kruszka, Maria Staszyńska, Janusz Staszyński, Bolesława, Tadeusz Bołkowiec, zmarli z rodziny Bołkowiec, Pelagia, Józefa Sobczak, Aniela, Jerzy Sobczak Lesław, Jan , Henryka, Teresa Augustyniak, Rodziców chrzestnych Kunegunda, Władysław Sobczak, Stanisława Sobczak, Zmarłych z rodziny Sobczak i Michalskich, Piotr Stachowiak, Barbara Józefczak, Rozalia Nalaskowska, Jadwiga , Józef Gotowicz, Mieczysław Szałkiewicz, Marianna Dudek, Krzysztof Oczachowski, Zofia, Henryk Michalak, Aleksandra, Józef Michalak, Aniela, Bronisław Urbańscy, Leokadia, Bolesław Majdak, Stanisława, Jan Nocoń, Paweł, Zbigniew, marian  Holińscy, zmarli z rodziny Michalak, grzybowskich, Urbańskich, Sałątów, Leszczyńskich, za wszystkich walczących o niepodległość i obronę naszej Ojczyzny, za żołnierzy pomordowanych na wschodzie, Aleksandra, Józef Kaliszczak, za rodzinę Kaliszczaków, Stanisław, Jan Maria , Marianna, Stanisława i Marian Wójcik, za rodzinę Wojcik, Bolesław i Barbara i rodzina Terpiłówskich i Bojarowskich, Ksiądz Salomonowicz, Teresa, Władysław Mierzwiccy, Teresa, Wojciech Mierzwiccy, Rozalia, Franciszek Chrzanowscy, Regina, Władysław Barczak, Ksiądz Alfons Dekowski, Władysława, Julian Rybczyńscy, zmarli z rodziny Mierzwickich, Chrzanowskich i Miszczak, Jan Petrykowski, Genowefa, Szczepan Petrykowscy, Kazimiera, Tadeusz Kulpa, Jan Toporowski, Jan Jarliński, Teresa, Franciszek Jarlińscy, Czesław Sabała –Sobolewski, Władysława, Bronisław Jabłońscy, Grażyna, Leszek Wiśniewscy, Ewa Kędzierska, Waldemar Wiśniewski, Wanda Drewnowska, Dariusz Janecki, Ryszard Zawichrowski, Zenon, Marianna, Danuta, Andrzej, Zwierzchowscy, Joanna Piotrowska, Antoni Sobieszczyk, zmarli z rodziny Sobieszczyk, Kurzawa, Domańskich, Frątczaków, Helena Szcześniewicz, Jadwiga Rutkowska, Ignacy Szcześniewicz Beniamin Kołodziejski

zmarli z rodziny Krzysztoforskich, Leon Lewandowski, Józef, Władysława Słowińscy, Mirosław Zieliński, Anna, Antoni Bieliccy, Weronika , Jan Bieliccy, Ewa, Stanisław Drużyńscy, Benedykt Drużyński, Jan Drużyński, Halusia Drużyńska, Stanisława , Józef Budasz, Ewa, Jan Rzepa, Elżbieta Padykuła, Łukasz Chlebowski, Zofia, Wacław, Eleonora Piotr Trawińscy
z par. zbrachlińskiej, Edmunda, Jadwiga, Nejman Wiesława Brukiewa
i Henryka Brukiewa, z rodziny Zgorzelaków, Zielińskich,

WYPOMINKI PARAFIA PW. NMP WSPOMOŻENIA WIERNYCH
W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM

WYPOMINKI – NIEDZIELA – GODZ. 10.30
I SOBOTA – GODZ. 18.00

OGÓLNE 

  • Za zmarłych wszystkich papieży, biskupów, prezbiterów, siostry zakonne, osoby Bogu poświęcone,
  • Za zmarłych salezjanów, z rodziny salezjańskiej, rodziców, rodzeństwo, krewnych, znajomych, sąsiadów, nauczycieli, katechetów, pedagogów wychowawców, uczniów, wychowanków, dobrodziejów duchowych
    i materialnych,
  • Za zmarłych uczestników walk o niepodległość naszej Ojczyzny
    i wolność innych narodów, poległych na frontach drugiej wojny światowej,
    w obozach i miejscach kaźni, misjach wojskowych, zamordowanych przez ościenne narody i Polaków walczących o wolność Polski,
  • Za zmarłych parafian w obecnym roku oraz spoczywających na naszych cmentarzach w Aleksandrowie Kujawskim, zmarłych z parafii naszego życia i pochodzenia, zamordowanych i wypadkach komunikacyjnych, zmarłych dzisiejszej nocy i dusze w czyśćcu cierpiące oraz polecanych
    w wypominkach:

 

ZMARLI WSPÓŁBRACIA I WSPÓLPRACOWNICY SALEZJAŃSCY

Współbracia zamordowani przez Niemców w Górnej Grupie koło Bydgoszczy
Kl. Czesław BERTEL, Ks. Ignacy CZOGAŁA , Kl. Bonawentura HOŁUBOWSKI, Ks. Franciszek MALORNY, Kl. Wincenty ŻUKOWSKI,  Współbracia spoczywający na cmentarzu parafialnym: Ks. Kazimierz FURDYNA, Kl. Józef MIECZNIKOWSKI, Ko. Zygmunt ŁABANOWSKI, Ks. Ignacy ŁEBSKI, Ks. Jan GLIŚCIŃSKI, ks. Wiktor JACEWICZ, Ks. Jan LEWIŃSKI , Ks. Zbigniew MROCZKOWSKI, Ks. Wiktor MRÓZ, ko. Teofil SADOWSKI, ks. Stanisław SALAMONOWICZ, Ks. Florian SIUDA, Ks. Józef WRÓBEL, ks. Walenty ŻYDEK,  Pracownicy zakładu salezjańskiego Maria BOROWIEC, Michał BUJAR, Leonarda HRYCKIEWICZ

Jadwiga, Stanisław, Krzysztof Szafrańscy,Teodora Kowalewska

Janina Politowska, Zmarli z rodziny Szafrańskich, Robert, Zdzisław Sobieraj, Wacław Lewandowski, za rodzinę Pawlaków, Rewersów, Waczkowskich, Filipiaków, Jan, Maria Jąkalscy, Edward Szymański, Leszek Młynarczyk, Janina Kotlarz, Jan Kotlarz, zmarli z rodziny Lemańskich i Kotlarz, Teresa Lemańska, Władysława i Benedykt Olejnik, zmarli z rodziny Olejnik i Kamińskich, Jan, Helena Zarembowie

Bronisława, Jakub, Kazimierz z rodziny Zarembów Marianna, Stanisław Kubaccy, i rodzina Kubackich za rodzinę Brylów, Luterskich i Szudrowiczów, Irena, Stefan Czupryniak, Piotr  Stachowiak, Irena, Sabina, Stanisław Stachowiak, Janina, Władysław , Stanisław Sobczak, Aniela, Stanisław Czupryniak, Lucyna, Zygmunt Lewandowscy, Stefan Kłos, Stanisław Białecki, Leokadia i Edward Kawczyńscy- za wszystkich zmarłych z tych rodzin, za dusze w czyśćcu rodzice Pelagia, Józef Sobczak, Aniela , Jerzy Sobczak, Lesław, Jan , Henryka , Teresa Augustyniak , rodzice chrzestni Kunegunda, Władysław Sobczak, Stanisław Sobczak, zmarli  z rodzin Sobczaków i Michalskich Piotr Stachowiak, Barbara Józefczak, Rozalia Nalazkowska, Jadwiga, Józef Gotowicz, Mieczysław Szałkiewicz, Marianna Dudek, Krzysztof Oczachowski, za dusze księży z tej parafii, Marianna, Henryk Uberuk, Bronisława, Grzegorz Uberuk, Marianna, Stefan Buczkowscy

Stanisław Buczkowski, Adam Nowak, Paweł Nowak, Józef Nurkiewicz

Mieczysław Rogalski, Grzegorz Uberuk, Czesław Winiecki

Maria i Kazimierz Winieccy, Danuta i Paweł Zygmańscy, Irena, Stanisław, Andrzej Zaganiacz, Jan, Józef , Czesława Słomczewscy

Barbara Krakowiak, Bożena Grarcikowska, Helena Szcześniewicz

Jadwiga Rutkowska, Ignacy Szcześniewicz, Beniamin Kołodziejski

Zmarli z rodziny Krzysztoforskich, Władysława i Stanisław Filipkowscy

Ryszard Twardeusz, Aleksander Remiszewski, Teresa Konopka, Ania
i Teresa Macutkiewicz, Paweł Grzybowski, Elżbieta, Piotruś ,Andrzej Krzemińscy, Jerzy, Zygmunt, Katarzyna, Wacław Krzemińscy, Teresa, Tadeusz Kłaczyńscy, , Stanisław Piotrowski, Leszek Młynarczyk, Stanisława , Henryk Krzemińscy, Edward Krzemiński Emilia Pokorzyńska

Teresa , Mieczysław Lewandowscy, Antonina , Józef Maciejewscy, Kamila, Czesław Pokorzyńsvcy, Władysłwa Lewandowski, Marianna Krajewska, Dziadkowie Szydłowscy i  Pokorzyńscy, Bartosz Korzyński, Księża Jan Matusiak, Stanisława Salomonowicz, Kazimiera, Antoni Zatarscy, zmarli
z rodziny Zatarskich, Emilia Kazimierczak, Stanisław Kazimierczak, Zmarli z rodziny Kazimierczak i Mazur, Edward Szymański, Mieczysław Kamiński, Zbigniew Kamiński, Grzegorz, Ludwik Jan Rozalia Władysława (f) Rycerz, Anna Kazimierz Centkowskich, Jan Łaszka, Jan Fijalkowski, Ryszard Helena Barwińscy, Zofia Winczewska, Adam Markowski i zm.
z rodz. Bielasa, Marek Budziszewski, Irena Marcinkowska, Piotr Chojnacki, Genowefa , Stanisław Kwiatkowscy, Anastazja , Zdzisław Gralakowie, Czesława , Jerzy Tomaszewscy, Anna Bykowska, Stanisław Bykowski, Maria Józefczak, Jerzy Józefczak, Józef Bykowski, Sabina Bykowska, Anna Rapsiewicz, Stefan Szala, zmarli z rodziny Lercel, Bykowskich i Sygit, Roman Michalczyk, Adela, Danka Michalczyk, Ewa, Heniek Michalczyk, Janusz Wyszkowski, Bronek Paczkowski, Adam Majewski, Weronika Dyłkow, Stefania, Janusz Parczewscy, Adela, Adam Markowscy, Zofia Trojanek, Edmund Trojanek i Aniela, Adolf Szczawiński i Natalia za rodzinę Michalczyków, Trojanków, Danuta , Wacław Waszkowscy, Daniel Kozłowski, Stanisława, Jerzy Lewandowscy, Marianna Niedziałkowska, Kartarzyna, Jan Łaszcz, Leszek Smieszny,

Henryk Kapiński, Maria Rydz, Tadeusz, Zofia Rosińscy, Marianna, Józef, Eugeniusz Machtyl, Zdzisław Golenia, Maciej Michalski, z rodz. Zalewskich, Krawców, Chybów, Kazimiera, Helena , Antoni Domańscy

Irena , Zygmunt Kokowicz,  Zofia, Jan Nurkiewicz, Jan, Władysława, Tadeusz Pacek, Teresa, Jan Jaskot, Janina, Czesław Lewandowscy

z rodziny Borowickich- Zofia, Jadwiga, Stanisław, Zbigniew, Zbigniew, Kamil- rodzina Baranowskich, Janina, Jan Zielińscy, Anna, Józef Kańkowscy, rodzina Zielińskich, Błaszczyków, Górów, Kańkowskich, Józef Dąbrowski, Maria Dąbrowska, Tadeusz Bolek, Stanisława Bolek, Ewa Bartnik, Konrad Sajna, Józef, Helena , Jan, Pelagia Kazimierz Pomianowscy, Stanisław i Kazimierz Cygański, Jan , Jadwiga Karasińscy, Heniu Lewandowski za rodzinę Baranowskich, Edward Turek, Jan Lewandowski, Ewa Świtońska, za dusze zmarłych z Żywego Różańca, Stanisław, Władysława Borowiccy i ich synów Adam, Andrzej, Mirosława Małecka i zmarli z rodziny Małeckich i Ceglarków, za rodzinę Stachowiaków- Stanisława, Władysław, Iwona Kuczyńska, rodzina Jagodzińskich- Marta, Stanisław, Andrzej, Anita, Monika, Jan , Alfons Zacharek, Jadwiga, Jan, Artur, Katarzyna , Wojciech  Zmarliz rodziny Pezałów, i Kolebaczów, księża : Jan Tadych, Benedykt Barkowski, Benon Kaczmarek, Roman Szepe, Daniela Sobis, Joanna Dziuba, Teodozja Frosik, Paulina Kędzia, Janina Dekańska, Elżbieta Rygol, Irena Smyjewska, Jolanta i Czesław Morawscy, Józefa, Anna, Irena, Jadwiga, Władysław, Zdzisław Nasińscy, Katarzyna, Janina, Władysława, Stefan Borowiccy z rodziny Borowickich, Nasińskich, Bratkowskich, Bracińskich, za dusze zmarłych
w obronie ojczyzny i wiary za dusze księży z tej parafii, Donata, Henryk Petrykowscy, Józef Matynia, Czesław Marcinkowski, Roman Mięntkiewicz, Kazimierz Skorupa, Zmarli z rodziny Matyniów, Litwickich, Hanna, Maria Woźniak, Jan, Helena Zarembowie, Bronisława, Jakub, Kazimierz z rodziny Zarembów, Marianna, Stanisław Kubaccy i rodzina Kubackich, za rodzinę Brylów, Luterskich i Szudrowiczów, Mirosława, Józefa , Władysław Zajączkowscy, Maria, Marian Grochowscy, Genowefa, Edward Sztuczka, Ursula, Leon Kozub, zmarli z rodziny Gorskich, Zajączkowskich, Grochowskich, Jan, Waleria Jaszczyszyn, Stanisław, Kamila Buszka, Marzena Walasińska, Jerzy Więckowski, Józefa, Stanisław, Jan, Tomasz, Tadeusz Wojtowiczowie, Wiesława, Jan, Eugeniusz Staniccy, Siostra Maria Pizoń, Ks. Józef Baranowski Zmarli z rodziny Zdyblów, Pizoniów, Stanickich, Wójtowiczów